Jump to content
Sign in to follow this  
sitare

Superonline

Recommended Posts

Merhaba 

İnternet hizmetini hangi firmadan alıyorsunuz? Biz şirkette Superonline fiber kullanıyoruz. Aslında bir sorun da yoktu ama bizi bu taşınma aşamasında mağdur ettiler. :( 

Nakil işlemleri üç is gününde bitter dediler ama bugün bir hafta oldu. Hâlâ yapılmadığı gibi her aramamizda hizlandiracagiz ilgileniyoruz falan gibi şeyler söylüyorlar ama hiç gelisme yok. 

Siz hangi firmalardan erişim sagliyorsunuz? Bu gidişle Superonline iptal edip ttnet e geçeceğiz galiba. 

Ttnet tavsiye eder misiniz? 

daha önce türk telekom kullanıyorduk, memnun olmadığımız için superonline'a geçtik, 2 senedir mutluyuz.

ama anladığım kadarıyla bölgedeki altyapı çok önemli. anne türk telekomdan superonline'a geçti halen memnun değil.

Haklısınız. Alt yapı önemlidir. Bize bu bölgede alt yapı çalışmalarının yapıldığını söylediler. Ttnet de burada Superonline alt yapısı yok diyor. Yan komşu Superonline kullanıyorum dedi. Karmakarışık bir durum. Superonline yi arayip iptal ettirdik. Türk telekom a evrak götürdük hemen gelip bağladılar. 

ikizlertyfn, ‎20‎.‎10‎.‎2018 - 13:53 yazdı:

Superonline kullandım zamanında. TT Net'in yan sanayisi resmen. Tek farkı fiyat olarak biraz daha düşük olması. TürkNet kullanıyorum. Gayet memnunum şu aralar.

doğrudur.

,ben bu konunun devamını yazayım. 

iki ay boyunca 51424522556 kere aradık. her seferinde bir üst birime yönlendirdiklerini / olayın aciliyetinin farkında olduklarını / aciliyet ile ilgili not aldıklarını söylediler. 

iki buçuk ay (2,5 ay) sonra nihayet üyeliğimizi sonlandırabildik!!!  :11:  Superonline bizim için bitti!!! Allah mecbur etmesin ama ASLA bir daha abonelik istemiyoruz. :diablo: