Jump to content
dude

Eskileri Anınca Birden

Recommended Posts

Benim kirazlar da hep ayrı olanları benimsediler.Kıyafetlerde bile mesela bazen zorda kalıp aceleyle Kayra ya Kağan ın dolabındaki kıyafetlerden birini giydirsem( Ya da tam tersi) Kayra hemen bu Kağan ın ben bunu giymem der.Gerçi ilerleyen yaşlarda birbirlerinkinde gözleri oluyormuş ama şimdilik yaşamadım öyle bir şey.Ama yine de karşı tarafın ikizlerinin huyunu bilmediğin için riske atma aynı al derim bende.

Bizimkiler 8 yasindalar ve asla birbirlerinin kiyafetini giymezler..modeller aynidir lakin illa no ya bakarlar..bazilari farklidir..tovbe giymezler..bir gece hic unutmam oturmadan geldik..pijamalari ters giydirmisim karanlikta..sadece ust he..gecenin bi yarisi bi fis kos..kalktim ki wc ye kaljan akkus fark edip murtiyi uyandirmis..degistiriyorlar..gozler yari kapali bizim ergen adaylari pijama degis tokus derdinde..

bizimkiler de hep farklı hediye aldı, bazen sadece birinin diğerinde aklı kaldı. Ama bizimkiler acayip ayrı 2 tipleme! 

Eğer 3ü bir partiye gidiyorsa mutlaka 3 ayrı paketlik bir hediye almaya çalışıyorum, hepsi eli dolu gitsin diye... Bir tek bu hafta gidecekleri arkadaşlarına büyük bir lego beğendikleri için ortak aldılar... Aklında bir bütçe belirle, ona göre seç... 

Ay ne heyecanlı yaaa!Büyüdüler de partiye davet edildiler :-) 

Günaydın herkese :) evet ya çok büyümüşler ben de farkettim :)

Bir de okula başladıktan sonra çok degistiler.cumleler tavırlar :)

Kıyafet ve oyuncak almaya karar verdim . tesekkurederim hepinize