Jump to content
dude

Eskileri Anınca Birden

Recommended Posts

eskilerden taaa eskilerden hatırlarsınız bir saat siteye girmesem aman neler olmuş derdim ve kaçırmak istemezdim şimdi günlerdir girmesemde

nasıl olsa birşey kaçırmıyorum diye mi girmiyorum

yoksa kimse yok diye mi girmiyorum

ikiz annesimi azaldı

yeni ikiz doğuran yokmu

eskisi kadar muhabbet güzel değil mi

en önemlisi herkesin herkeste telefonu var kişisel mi konuşuluyor ve yazışılıyor diyemi

yoksa biz büyünce dünya mı kirlendi diye :crazy:

ama eski güzeldi ya hu

canlandırmak bizim elimizde olsa yaparmıydık bişiyler

evet bu günlerde çok yoğunum ben ama yinede buradayım

seviyorum sizi ikizanneleri ve lale

Cok iyi dostluklarda vardı..dostluk var diye de sanilıyordu..hoş ve güzel muhabbetlerde vardı..bunun yaninda yakısmayan kavgalarda vardı..bunlarda bizleri bir araya getiriyordu..tabi bulusmalarda oluyordu..sonrasinda disarida gorusmeler basladı..işe güce dalan olmuştur..dısarida gorusmeyi yeterli bulan olmuştur..vs vs vs..tabi bunlar bence..şimdi herkes kendi yasamini paylasiyor..desdek olmasi gereken satirlara kosuyor..

Ben en çok hamileligimde burdaydim.simdi de kızların okula başlamasıyla yeniden hep burda olmak isteyenler denim :) sayenizde çok şey öğrendim ,bazen gulumsedim okurken bazen kahkaha attım bazen ağladım :( ben yeniden burdayım dude sen de ol :)

Hatta bir sanal buluşmaya ne dersiniz?

burada kurulan arkadaşlıkların bir kısmı gerçek hayatta ya da facebook üzerinden devam etti. öyle epey kayıp verdik...

bir de önceleri ikiz anneliği ve gebeliği üzerine çok konuşuluyordu. ne sorsam cevap buluyordum. elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyordum. ortam kalabalık olunca, iletişim kurunca, gelen de alışıyordu. sanırım artık pek kimse alışmıyor. gelen gidiyor. belki de her şey konuşuldu ve bitti : )) yeni gelen kişi, arşivden ilgili konuyu okuyup gidiyor. böylece forumun temel amaçlarından biri olan tecrübe paylaşımı belki de gerçekleşiyor. iyimser bakarsak yani.

bir de doğrusu insan belirli bir sosyal medyayı kullanınca diğerine vakit de kalmıyor. instagram 2008'den bugüne kadar aldı yürüdü. türkiye'de 22 milyondan fazla İG kullanıcısı varmış. her tür forum sitesinin bu anlamda kullanıcı kaybettiğini ya da kullanıcıların İG dışındaki sosyal medya ortamlarında pasifleştiğini düşünüyorum. 

ben sanırım hergün bakıyorum :)

sözde forum dahil sosyal medyada harcadığım zamanı daha faydalı birşeylere harcayacaktım ben dimi? 

eh her zaman insanın planladığı ile yaptığı bir olamıyor demek ki :)

vaktimi lagaluga yaparak geçiriyor olmam ile ilgili envayi çeşit sebebi peşisıra sayabilirim, ki bunlar "bahanelerim" olurlar ama, şimdi "hayatın için 100 % sorumluluk al" başlıklı bir konuşmanın anahatları üzerinde düşünürken, onun da alt başlıklarından birisi bahanelerden arınmak olduğuna göre, bunu yapmak yakışık almaz, o zaman "walk my talk" yapıyor olmam!! :)

Çok sevindim dude ,her zaman beklerim.

Şimdi size bir sorum var,ayri başlık mi acsaydim neyse yazayım.bizim kızlar ilk parti davetlerini aldılar,o okullarında iki yaşına girecek olan ikiz arkadaşları (kardeşleri) var , ctesi dogumgunu partileri var.ne alalım.cok abartmadan ama çok güzel çok kullanışlı çok mutlu olacakları ve aynı zamanda ihtiyaçları olabilecek bir şey??? Acaba nedir,nelerdir? Şansa bakın ilk partimiz ve hediyelerimiz ikiz arkadaşlarla :)

ayy ne uzun oldu benimkiler iki yaşını geçeli

biri birine biri birine verirdi benimkiler sende öyle yaparsın

şimdi ne alınır hımmmm onlarda iki yaşında değilmi

panduf olur  aaa başkada birşey aklıma gelmedi görüyormusun bak

bu arada büyüdülerde parti daveti alıyorlar ya çok güldüm maşallah onlara

ben sanırım hergün bakıyorum :)

sözde forum dahil sosyal medyada harcadığım zamanı daha faydalı birşeylere harcayacaktım ben dimi? 

eh her zaman insanın planladığı ile yaptığı bir olamıyor demek ki :)

vaktimi lagaluga yaparak geçiriyor olmam ile ilgili envayi çeşit sebebi peşisıra sayabilirim, ki bunlar "bahanelerim" olurlar ama, şimdi "hayatın için 100 % sorumluluk al" başlıklı bir konuşmanın anahatları üzerinde düşünürken, onun da alt başlıklarından birisi bahanelerden arınmak olduğuna göre, bunu yapmak yakışık almaz, o zaman "walk my talk" yapıyor olmam!! :)

belki de istemediğin bir şeyi planlamışsındır aslında ???  ;)

belki bu da "faydalı"dır sen veya başkaları için  ;)

bahaneye de gerek yok bu durumda zaten  :blush:

Çok sevindim dude ,her zaman beklerim.

Şimdi size bir sorum var,ayri başlık mi acsaydim neyse yazayım.bizim kızlar ilk parti davetlerini aldılar,o okullarında iki yaşına girecek olan ikiz arkadaşları (kardeşleri) var , ctesi dogumgunu partileri var.ne alalım.cok abartmadan ama çok güzel çok kullanışlı çok mutlu olacakları ve aynı zamanda ihtiyaçları olabilecek bir şey??? Acaba nedir,nelerdir? Şansa bakın ilk partimiz ve hediyelerimiz ikiz arkadaşlarla :)

kesinlikle oyuncak :) ama birbirinin aynı olsun, çünkü farklı olursa hır çıkar :)