Jump to content
dpk43

Ve Doğum Günümüzü Atlattık ...:))

Recommended Posts

Zaman geçti,, biz 1 yılımızı doldurduk bile.ne çabuk geçti evet ama ne de çok zor geçti biliyorum. yaşayabileceğim en iyi ve en kötü şeyleri yaşadım bu yıl en azından 28 yıl içinde kıyasla.Allah beterinden saklasın. (Amin) Düşündüğümden planladığımdan daha güzel oldu. evlatlarım çok şekerdi maşallah hiç üzmediler sanki hissettiler annelerinin zor durumunu ve kendileri için yapılan bu organizasyonu.az ama öz kişiler vardı. özellikle sevgili arorettacım ve pıtırcık kızları da baş misafirimizdi. burdan onlara tekrar teşekkür ederim beni yalnız bırakmadılar çok mutlu ettiler..(beni okadar çok yalnız bırakan oldu ki aslında hayal kırıklığı ve büyük üzüntü içinde olmam lazım.ama olmadım nedense.. demekki kanıksamışım bu durumu ve yoluma dönmüşüm.) kendimce büyük bir iş başardım paylaşmak istedim hepimizin evlatlarına nica sağlıklı mutlu barış dolu ömürler diliyorum arkadaşlar herkese günaydınlar olsun :))))

oy ben onları severim ya! :) 

kimbilir nasıl tatlı olmuşlardır :) 1. yaşgünlerinde! :) 

Allah nice nice güzel, mutlu, şahane günlerini göstersin inşallah arkadaşım! :) 

bebeklerinin 1. yaşları kutlu olsun, senin de anneliğinin 1. senesi kutlu olsun! :) 

sevgiyle kucaklıyorum üçünüzü de! :)  :oley:  :oley:  :oley:

oy ben onları severim ya! :)

kimbilir nasıl tatlı olmuşlardır :) 1. yaşgünlerinde! :)

Allah nice nice güzel, mutlu, şahane günlerini göstersin inşallah arkadaşım! :)

bebeklerinin 1. yaşları kutlu olsun, senin de anneliğinin 1. senesi kutlu olsun! :)

sevgiyle kucaklıyorum üçünüzü de! :)  :oley:  :oley:  :oley:

ZATB çok teşekkür ederim çük mutlu ettin beni güzel dileklerinle  :air_kiss:

oy oy nice mutlu sağlıklı, sevdikleriyle birlikte geçirecekleri yaşları olsun  :nazar:  :nazar:  :18:  :18:

senin de anneliğinin 1.yıldönümü kutlu olsun ! iyi ki doğurmuşsun :):love:  :love:

İkkolicim bu siteyi kurduğun ve bizleri tanıştırdığın için teşekkür ederiz.Sayende tanıştık 1 yıl boyunca dertleştik.

Dpk cım herşey mükemmeldi.en ince ayrıntısına kadar düşünmüşsün ve kendi ellerinle yapmışsın.Doğum gününe ve misafirperverliğinize bayıldık

post-31985-0-02043600-1460062845_thumb.jpeg