Jump to content
Banu_T

Omuzda Tendon Yırtığı

Recommended Posts

Evet arkadaşlar dün ameliyat oldum bugün taburcu oldum Ağrılarım çok fazla Meğer kese çok kötüymüş İyi ki almışız dedi Dr

Beni düşündüğünüz ve dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim İyi ama ben ne yiyeceğimi tam bilmiyorum yumurta ve kızartmayı yasakladı İlk 15 günde sadece sulu yiyecekler yememi söyledi Başka önerisi olan var mı içinizde?

O zaman iyiki olmuşssun Ameliyat Yeliz şu 15 gün geçince daha da rahatlayacaksın inşallah. Gaz yapmayan şeyler yiyip üşütmemeni tavsiye ederim. Kendine iyi bak

Evet arkadaşlar dün ameliyat oldum bugün taburcu oldum Ağrılarım çok fazla Meğer kese çok kötüymüş İyi ki almışız dedi Dr

Beni düşündüğünüz ve dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim İyi ama ben ne yiyeceğimi tam bilmiyorum yumurta ve kızartmayı yasakladı İlk 15 günde sadece sulu yiyecekler yememi söyledi Başka önerisi olan var mı içinizde?

yelizcim gecmis olsun.

geçmiş olsun yeliz,

Banucuğum, çocuklar henüz 1 yaşındayken yırtıktan dolayı ben de görmüştüm fizik tedavi, o dönem hiç dinlendiremediğim için faydası olmadı.

İyi gibiydim, son yıllarda romatizma sonrası omzumda da yeniden başladı ağrılarım, gitmedim, gitmeyeceğim, alıştım artık :)

Yeliz tekrar geçmiş olsun. Anneme sordum ameliyattan sonra iki ay diyet vermiş doktor. Gaz yapan yiyecekler, kuruyemiş vs yasakmis. Annem iki ay değil neredeyse 1 sene uydu o diyete. Kilo da verdi o dönemde. Sen de gaz yapacak yiyecekler yemeye çalış.

Ben fizik tedavi olacağım tatil bitince.

Yeme konusunda ameliyatımı yapan doçent ile onun asistanı ters düştü Asistan Dr 15 gün boyunca sadece sulu yiyecekler yememi söyledi ekmek bile yok dedi Ertesi gün doçent bana ne yiyorsun diye sorunca bende sadece çorba içtiğimi söyledim öyle söyleyince fırça yedim olmaz öyle şey dedi kızartmalar yumurta sarısı ve gaz yapan şeyler hariç her şeyden az az ama sık sık yiyeceksin dedi yoksa yaraların iyileşmez dedi İyileşmezsen dren i çekemem dedi Bende öyle yapıyorum Pazartesi günü gittiğimde ne yedin bakalım dedi bende her şeyi yiyorum artık dedim aferin bak iyileşmiş dedi ve dren i çıkardı

Kımıl cım kapalı ameliyat oldum Söylediklerine göre dren i sadece kesesi kötü olan hastalara takıyorlarmış

Çok teşekkür ederim arkadaşlar dün dren i çıkardı Dr um. Biraz rahatladım dikiş yerlerim hâlâ acıyor

Sahi kendi derdime düştüm sizi unuttum Banu cum İlknur Hanım sizler ne yaptınız? Süer cim sana da çok geçmiş olsun

canım sen kendini bırakıp bizim hatırımızı mı sordun, kıyamam sana :)

benim hala kötü omuzum. 

sana geçmiş olsun tekrar, insanın en iyi doktoru kendisi, sen azar azar dene, nasıl iyi hissediyorsan öyle yap canım :)

Yelizcim geçmiş olsun. Hemen iyileş insallah..

Banucum aynı şeyi 3 sene önce yaşadım. 15+15 fizik tedavi ve PRP yapıldı. Yaklaşık 2 ay sürekli olmamakla birlikte kolluk kullandım. Şimdi hiç sıkıntı yok ama o ağrıyı yaşadıktan sonra dikkat ediyorum. 

Ben Van a taşınırken ağır bir koli kaldırma teşebbüsü sonrasında olmuştu. Bak mevzusu açıldı ya hafif bir ağrı hissettim :)

purplecığım sana da çok geçmiş olsun. Bugün henüz 3. seans olmasına rağmen belirgin bir rahatlama hissediyorum gibi. Evde yapabileceğim egsersizler de gösterdiler. Umarım faydası olur.

Şu aralar başka rahatsızlıklarım da var hepsi biraraya gelince çöktüm resmen :(

teşekkür ederim miçocuğum. Kolum biraz daha iyi. Şiddetli bir grip geçirdim ve hemen arkasından sistit oldum antibiyotik kullanıyorum. Bu hafta çocuklarla yalnızım, bütün yük üstümde. Hepsinin arka arkaya gelmesi yordu ve yıprattı biraz beni.

Oyuyyyy bu ne ya :(

Biz burda aşırı sterillikten bagisikligimizi gdlistiremuyoruz diye çıktık dışarı mikrop aradık ve bulduk.ailecek salya sümük hali :)

Herkese geçmiş olsun -16 nedir ya !!!!!

Hasta anne yoktur, az vitamin yetersiz ilaç vardırrrr! Boğazım ağrırken kalın kalın giyinip yorganları üstüme çekip 12 saat uyumak isterken bisiklet tepesindeyim yaaa! Bütün hastalara geçmiş olsun! 

kendini övme bize. alman mikrobu tembelliğe müsaade etmez. (maşallah diyim bir de.) bir de hastalara geçmiş olsun diyim.