Jump to content
Banu_T

Bugün Ne Pişirsem 2016

Recommended Posts

bildiğimiz yeşil mercimek değil mi o, Lale?

aroretta kızlarına çok geçmiş olsun. Çocuklar hep hasta bu aralar.

nette tam fotografını bulamadım. bildiğimiz yeşil mercimekten küçük ve senin fotograf eklediğin kadar parlak siyah olmasa da siyah, füme, koyu gri gibi rengi

Kolay gelsin aroretta ,hepsi gelip geçiyor rahat olmaya çalış,ben olamadım ama insan o anda anlayamiyor,sakin ve rahat ol bunlar geçecek de.buyudukce güzelleşiyor kolaylaşıyor ,bizimkiler 4 u dolduracaklar 3ay sonra ben geçen hafta ilk defa saçlarımı duzlestirdim :) dedim sanırım kolaylaşıyor işler :) onlar uyuyorken tabii.ama yine de demek ki önceden başka şeyler yapiyormusum ...Bir iki kere fön cektirmisligim vardı tabii de ,ben çok kuaföre giden biri değilim o yüzden abartı bulanlar için diyorum.

teşekkür ederim miço. Gece uyanıp uyanıp ağlamasalar her şeylerine razıyız. Biri koca bir yastıkla geziyor, her yere yastığıyla gidiyor, diğeri ayağında çorap tutmuyor. Bugün kreşe yalınayak gitti. Kafayı yedik ailece :)

Bugün menüde bezelye, pilav, şehriye çorbası, puding vardı.

1,5 haftadır yemek memek hak getire..kızımın durumu malum..öğlene kadar hastaneye gidiyoruz.eve gelip bırakıyorum onu :( yıl sonu mecbur şti olmak zorundayım.geliyorum işe..bazen bakıcı yapıyor bizede..kızım çok huy değiştirdi yalnız bırakamıyor.o yapamasa ya dışarıdan,ya arkadaşımı restorantından.bazen de gece ben yapıyorum...

ailemizin istanbul'daki mutfağı resmi olarak kapanmış bulunmaktadır… 

belki de ocağını en çok kullandığım evim, ne de olsa bebeklerim burada büyüdüler :) 

tencerelerim duruyorlar daha kolilenmedi ama tabak, bardak vb. hepsini koliledik :) 

bakalım Allah nerede açmayı kısmet edecek hayırlısıyla, şimdilik depolanacaklar...

kapatıyoruz buradaki evimizi, şimdilik eşyalarımızı bir depoya gönderiyoruz, bakalım hayırlısı inşallah… bebeklerim burada büyüdükleri için ve artık TR'de dönüp gelebileceğim bir evim olmayacağı için elbette ki biraz içim burkuluyor ama, vardır Allah'ın bir bildiği… bakalım ne zaman, nerede açmayı ve yerleştirmeyi nasip edecek Allah hayırlısıyla, hep beraber bekleyip göreceğiz inşallah :)