Jump to content
Aytenveikizler

Acil Yardıma Ihtiyacım Var

Recommended Posts

Merhaba ikiz anneleri bebeklerim 7 gün önce 29. Haftada dünyaya geldiler.biri 1100 gr digeri 690 gram olarak. Küçük olanın bağırsaklarında delik oluştuğunu söylediler ve karnı şişti. diren taktılar geçmezse ameliyat olacağını söylediler.başına böyle birşey gelen varmı beni bilgilendirebilecek çok zor durumdayım

ah benim güzellerim ya... 

yer gök duayla, inşallah her iki yavrun da sağlıkla, sıhhatle, olabildiğince çabuk bir şekilde toparlanıp mis gibi sıcacık anne kucağına kavuşurlar :) 

burada 29 haftadan da küçük doğup, şimdi kocaman olan nice bebeklerimiz var :) darısı senin yavrularının başına olsun inşallah hayırlısıyla :) 

ve hoşgeldin aramıza! :) 

bizi buradan haberdar et gelişmelerden olur mu? şimdi biz onları benimsedik bizim bebeklerimizden diye ve merak ederiz, gerçekten :) 

forumda olmadığımda bile bebeklerin hep aklımda, içimden sürekli sağlıklarına kavuşup bir an evvel toparlanıp sıcacık anne kucağına gelmeleri için dileklerde bulunuyorum :) 

dua, yer gök duayla, burada nelerle karşı savaşıp kazanan minik bebeklerimiz var bizim :) darısı senin bebeklerine olsun inşallah hayırlısıyla! :) 

Bu arada unutmadan sunuda soyleyeyim hep pozitif ol arkadasim. Iyi dusun hersey yoluna girecegine inan. Kuvoz macerasini bende uzun uzun yasadim. Boyle boyle atlatiliyor hersey. Her sıkıntını endiseni anliyorum. Saglikla kavusmani dilerim tekrar. Bize de haberdar etmeyi unutma

Merhaba ikiz anneleri bebeklerim 7 gün önce 29. Haftada dünyaya geldiler.biri 1100 gr digeri 690 gram olarak. Küçük olanın bağırsaklarında delik oluştuğunu söylediler ve karnı şişti. diren taktılar geçmezse ameliyat olacağını söylediler.başına böyle birşey gelen varmı beni bilgilendirebilecek çok zor durumdayım.

Allah yardımcınız olsun, inşallah diren yeterli olur. ama olmazsa da daha önce üçüz bebeklerimizden birine yapılmıştı bu ameliyat sonra da barsağı tekrar içeri alındı. şimdi ilkokula gidiyor. 

Allah şifa versin, ikisini de kucağınıza almayı nasip etsin, bizi de habersiz bırakmayın