Jump to content
yelizyeliz_1979

Süer In Kuzularıııııııııııı

Recommended Posts

Ayyy bu konuyla ilgili açılmış başlık var mıydı bilemedim.Biraz karıştırdım bulamadım.Ben de yeni başlık açayım istedim.

Canım arkadaşım sen de kuzularını iyi ki dünya ya getirmişsin de senin gibi güzel bir anneyle tanışmışım.

Mutlu sağlıklı huzurlu başarı dolu yıllar diliyorum.

var tabi olmaz mı :) ama farketmez taze yaşlarına taze başlık olsun Defne ve Mert'in

iyi ki doğmuşlar, iyi ki ikiz olmuşlar, iyi ki bu vesile ile annelerini tanımışız. Süercim nice mutlu yıllarınız olsun hep beraber :)

ah süerim, hatırlar mısın, nasıl ağlaşırdık büyüdüler diye? 

oysa ki, ne kadar bebeklermiş daha? :) 

şimdi de öyleler belki :) 

bu yüzden ağlasam mı ağlamasam mı kararsızım :) 

karar vermeden önce, sana buradan seslenmek ve bebelerinin doğumgünlerini kutlamak istedim! :) 

nice şahane, mutlu, huzurlu, neşeli, tatlı, sağlıklı, huzurlu senelere olsun inşallah! :) 

hayat onlara hep güzel kapılar açsın, o kapılardan geçme cesareti versin, ilk adımlarında duyduğun gururu ve mutluluğu hep yaşatsınlar sana inşallah! :) 

Zaman gerçekten de çok hızlı akıyor...... Yedi yemedi, gazı tuzu, ateşi hastalığı, kavgaları komiklikleri.... :))))

Dönemdaşım benim! :)))) Kim bilir daha neler paylaşacağız... İyi ki doğurmuşsun arkadaşım, iyi ki doğmuşlar! Mutlu yaşlar olsun size.