Jump to content

Recommended Posts

yaa yaaa.

ayni saatte, ayni filme. ama o bursa' da ben antalya'daydim. : )) bebelerimizle izledik tabi.

film; ters yüz.

mutlaka izlemeniz gereken bir film. kacirmayin diye baslik actim ozellikle. bebeleriniz bes yas alti ise yetiskin basina gidiniz. her zaman oldugu gibi cesitli vicdan azaplariniz ay yanlis mi yaptimlariniz mutlaka sizinle gelecektir zaten. : )

bir cocugun bebeklikten itibaren anilari ve duygularinin nasil bir seyir izledigini ve cocugu nasil buyuttugunu hayranlikla izledim ben. animasyon falan dinlemeden goz yaslarimi tutamadigim bir an da oldu itiraf edeyim.

son zamanlarda izledigim en guzel filmdi.

a ben diğer başlığı forumun bilinçaltından bulup çıkarmaya çalışırken sen başlık açmışsın bile :) iyi olmuş ama bence ayrı başlığı hakediyor bu film. ben animasyon, çizgi film pek sevmem aslında bir iki tane vardır beğenerek izlediğim. Bu film 1 numaraya oturdu benim listemde.

Kızımla aynı yerlerde ağladınız muhtemelen. Kızımı yatıştırayım derken kendimi unuttum ben, yalnız izlesem kesin ağlardım aynı yerde.

Akşam tam iftar masasını hazırlarken kulağıma geldi tv'de Gupse Özay konuşuyordu tesadüfe bak :) tam izleyemedim oturup ama Üzüntü karakterini o seslendirmiş çok zor oldu benim için çok zıt karakterleriz diyordu.

mutlaka izlemelisiniz.

pek şahane bir film dimi? :) 

1-2 bişeyim babalarıyla gitmişler!! sinemaya gideceklerini biliyordum, beni de davet ettiler ama daha yeni filan gelmiştik amerika'dan, evimde oturmak daha cazip geldiydi :) 

sonra ben ayrı gittim!! :) 

Buraya Ekim'de geliyormuş iyi mi! Herhalde yaz sezonunu kaçırdığı için! Hoş, Disney filmleri genelde diğer her filme göre geç geliyor... Belki Türkiye'de gideriz... Zaten Türkçeleri de baya baya bozuldu bu bebelerin!