Jump to content

Recommended Posts

Mikser tavsiyesi olan var mı? Set olarak değilde bildiğimiz eski tip güçlü bir miksere ihtiyacım var..goldmaster mikser var mesela :) kullanıp beğeniğiniz birşey var mı?

ne yapacaksın, çorba mı? 

eğer öyle ise, şu el blenderı mı diyoruz ne diyoruz, hani tencerenin içerisine uzatıp çırpabildiğimiz şey olur mu? 

ha, dur mikser dedin, kek yapmak için olan türden bişey mi? :) 

ha :) 

ben o aleti senede 1-2 kere ya kullanırdım, ya kullanmazdım, el ile çırpmak için carrefour'dan sinbo marka almıştım desem? :) 

galiba öyleydi yani, hayal görmüyorsam :) 

bilmem :) 

en son ne zaman kullandığımı hatırlamıyorum ki desem? :) 

bende bosch'un bir aleti var, çok fonskiyonlu birşey, onun içerisinde mikser parçası da var, öyle köpük köpük olana kadar bişeyi çırpmam gerekse, onu kullanırım galiba? 

ya da normal robotumu :) 

bilemedim, diyetteyim, kek yapmayı pek düşünmüyorum :)  :crazy:

Hayal edebilirsin zatb şu an 5aylık hamiş kilomdayım :)

Kışı annemlerle geçirmek ve gemi de ye iç yat durumları bana 6 kiloya mal oldu :)

Nihalcim kızlarda büyüyor daha çok bişeyler yapasım var.o yüzden dumansız bişeyler iyi olur ..dün baktım sanırım siemensin 400 v olanı alacağım

ben keki elle yapıyorum hala. Bunu mksersizlikten elle yaptığımı sanan, annem, ablam ve eşim birer mikser almış olmalarına rağmen :) 

Ne zaman dönüyorsun miço?

el mikseri ile uzun süre çırpmak bile çok yoruyor beni. üşendiğimden çok uzun çırpmadığım için herhalde keklerim pek kabarmaz

yoruluyorsan uygun fiyatlı bir stand mikser alsan miçocuğum çırpsın dursun kendi kendine

ve tek iyi yapabildiğim kektir hamur işlerinden :) sadece karbonat koyarım ama kek kalıbından taştığı olmuştur. Beceri diyebiliriz :)

Londra resimlerinizi gördüm miço, pek güzelsiniz. 

Banucum eşimde önerdi ama psikoparça zevk alıyorum sanırım mikser kullanmaktan :)

Çok yanlış yazıyorum telfdayım kusuruma bakmayın..

Marge o zaman gerek yok tabii senin için ,sadece karbonat mı koyuyorsun ve ölçüsü ne?denemekten zarar gelmez :) teşekkürederiz çok güzel bir şehirmiş çok beğendik...

Micoya tarifleri genel vermeyiniz :) karbonat var 30gr karbonat var paketi 100gr. 100grlik kullan komsuya bile tasar..

margecim sen yumurtanin unun hic bir seyin bagini kesmemis oluyorsun elle cirparak sirrin o belkide.