Jump to content
Minnaklar

Bebek Arabası Almak Istiyorum

Recommended Posts

merhaba! 16+3 tek yumurta ikizi bekliyorum . Doğum yaza geleceği için bebek Arabası modellerinde hangisi kullanışlı hangi markalara 2 puset birden takılır bilmiyorum. Hiçbir yerde bir açıklama olmadığı gibi mağazalarda bulamıyoruz. Bu konuda yardımcı olabilecek annelere ihtiyacım var ;) Yanyana olanlar tercihim

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah..bütçeniz uygunsa maclaren.. şu modellergL6okZ.jpg kullanışlı pek süslü püslü görünmesede asansöre sığıyor yolda sıkıntı olmuyor genel anlamda kapılardan rahat geçiyor.

ikinci ellerede bakabilirsiniz..önceleri garip gelsede sonucta onlarıda mını mını bebecikler kullanıyor.

Yazın doğacak kuzular için hemen arabaya ihtiyaç var mı acaba diye düşündüm bende.Şöyle baharda filan doğacaklarsa yaza kadar ele avuca gelirler yazın gezmesi güzel olur.Ama yazın doğacaklarsa gerçekten acil ihtiyacın yoksa bir kaç ay daha bekle derim ben.

biz üç tekerli yan yana bir araba kullanmıştık. çok markalı bi şey değildi. ama manevra kabiliyeti süperdi. üç tekerli modelleri tavsiye ederim. nihalinde dediği gibi bence ikinci ellere de bakmalısın. çok iyi şeyler bulabilrisin

Teşekkürler arkadaşlar Önerileriniz için. nih@l mclaren Modeli'nde üzerine pusette takılıyor mu? Haziran başı ve illaki Dışarıya çıkacağız yazlık mekanda olucaz gerekiyor belirli bir BÜTÇE ayırdım ama kullanışlı olması önemli mesela ÇOĞU modele puset takılmıyor Buda önemli!

puset derken sanırım anakucağı şeklinde olan oto koltuklarını kastediyorsunuz. bebeği oto koltuğundan hiç çıkarmadan koltuğu bebek arabasına monte etmek çok büyük rahatlık ilk aylarda. yolda uyuduysa hiç uyandırmadan alınabilir. ancak bu şekilde ikiz arabası bulmak çok zor. Öyle modeller var Peg Perego'nun var mesela ama TR'de bulunmaz sanırım, yurtdışından alma imkanınız varsa olabilir.

maclaren'in twin techno modelini kullandık biz çok da memnun kaldık. Tamamen yatırılabildiği için doğumdan itibaren kullanılabiliyor.

Evet bizde ariyoruz guzel bir bebek arabasi ama puset takilsin istiyorum ama ayni zamanda tamamen yatabilsin istiyorum. Bi de 3 tekerlekli olsa hatta cift taraf kullanilabilse harika otesi olur diyorum.. Tabi tum bunlari bir arada bulmanin ne kadar imkansiz oldugunu, bulsak bile kendi arabami satsam ancak bebek arabasi alabilecegimi anlayip aman tamam iste bizi idare eden bisi olsun yeter diyorum:) 

Ayy burada şahane koltukları da her 2 yana dönen bir model var... Bizim yuvada annenin teki kullanıyor... Pazartesi görürsem markasına modeline bakıp yazarım size... 

3 tekerlekliler biraz daha geniş ve ağır oluyorlar. Ama burada görüp merak edip denediğim kadarı ile de her türlü zeminde çok rahat gidiyor. Ama ülkemizin asanörlerine ya da araba bagajlarına sığma zorluğu var, o ayrı!

Evet ta kendisi:) Evet senin Almanyada oldugunu biliyorum yoksa yaniliyor muyum? Ceviri falan yapmistin ya ordan kaldi aklimda:)

Ben amerikada olsam diye kendimden bahsetmistim, dort seneden sonra ne isim varsa TR de hatta ve hatta vanda:) 

Kendime kiziyorum niye dondum TR ye diye, bi de amerikdayken niye dogurmadim bu cocuklari diye de:(

Hmm tamam.. Bi an ZATB ile karistirdin sandım... En son yılbaşında ikizlere hediye aldığımızdan beri ben de ZATB ile ikiz olduğumuzu deklare etmiş bulunuyorum da! 

Purple'cığım buradan bakınca da neden dönmüşsün diye yorum yapabilirim... Ama eminim bir sebebi vardır... Eminim herşey yolunu bulacaktır. Ayrıca hala atlayıp gidebilirsin Amerika'ya senin için çok önemli ise... Bana kocam son haftalara yakın (10 gün içinde karar vermem gerekiyordu) hadi atla git demişti. Hesabımız ekside olduğu için Kredi kartıma ve kocama güvenip gitmemiştim... 6 sene sonra hala memnunum gitmediğime ama bak ikizim ZATB de tam tersine gittiği için memnun... Bence hepimiz kendi kararlarımızın sonuçlarına katlanabiliriz, ve asla "KEŞKE" demeyiz. O nedenle neden düşünmüyorsun? 28inci haftaya kadar gidebilirsin diye biliyorum... 

ya o ne şahane bir puset öyle! :) 

bir o, bir de kırmızı lohusa bandı takmak için bi daha doğurasım geldi! :) 

zaten 1-2 bişeyim bir "pet" istiyorlar, bir kardeşleri olsa bir süre kedi, köpek, kaplumbağ, tavşan istemekten vazgeçerler belki? :) 

Hmm tamam.. Bi an ZATB ile karistirdin sandım... En son yılbaşında ikizlere hediye aldığımızdan beri ben de ZATB ile ikiz olduğumuzu deklare etmiş bulunuyorum da! 

Purple'cığım buradan bakınca da neden dönmüşsün diye yorum yapabilirim... Ama eminim bir sebebi vardır... Eminim herşey yolunu bulacaktır. Ayrıca hala atlayıp gidebilirsin Amerika'ya senin için çok önemli ise... Bana kocam son haftalara yakın (10 gün içinde karar vermem gerekiyordu) hadi atla git demişti. Hesabımız ekside olduğu için Kredi kartıma ve kocama güvenip gitmemiştim... 6 sene sonra hala memnunum gitmediğime ama bak ikizim ZATB de tam tersine gittiği için memnun... Bence hepimiz kendi kararlarımızın sonuçlarına katlanabiliriz, ve asla "KEŞKE" demeyiz. O nedenle neden düşünmüyorsun? 28inci haftaya kadar gidebilirsin diye biliyorum... 

Bi dakika ya gercekten mi ikizsiniz yoksa ben yine sarisina mi bagladim?

Amerikada bundan sonra yasayabilecegimi sanmiyorum, bir cok sebebi var............................................... 

Ama su son bir haftadir ciddi ciddi dusunuyorum amerikada dogum olayini. Bir cok hastaneden fiyat aldim, iki farkli sirket ile gorustum. iki farkli eyalet ile yazismaya devam ediyorum, hatta bu hafta bir arkadasim beim yerime gidip doktorla yuzyuze konusacak randevu aldik. Maddi yonden evet zorlayacak ama sartlari sonuna kadar zorlamak istiyorum, borc dedigin odenir.

Esim de cok hevesli, zaten bu iki eyaleti de avucumuzun ici gibi biliyoruz o halde kendi kendimize yetebiliriz diyor israrla.. Her an kendimi amerikada bulabilirim...

İyi günler, ikiz bebek arabası modelleri için size Bugaboo Donkey ikiz bebek arabası ve Cybex Twinyx ikiz bebek arabalarını önerebiliriz. Bu ikiz bebek arabalarını incelemek için 

www.bugaboo.com

https://www.bugaboo.com/US/en_US/strollers/bugaboo-donkey 

http://www.cybex-online.com

http://cybex-online.com/tr/pushchairs/twinyx.html 

adreslerini ziyaret ederek bebek arabalarını inceleyebilirsiniz.

Her iki ikiz bebek arabası da beklentilerinizi fazlası ile karşılar. Bugaboo Donkey ikiz bebek arabası tek bebek, iki farklı yaştaki bebek ve ikiz bebek için ayrı ayrı kullanım imkanına sahiptir.

Bugaboo Donkey bebek arabasına ana kucağı ve oto koltuğu da takılabilir. Özellikle Cybex marka ana kucağı ve oto koltuklarını Bugaboo Donkey ikiz bebek arabası ile kullanabilirsiniz.

Dünyanın En iyi bebek arabalarının, en iyi ve en güvenli oto koltuklarının adresi

www.operaistanbul.com

21-bugaboo_donkey_23_39l.png

princess-pink.png