Jump to content
Sign in to follow this  
ZATB

Ankara'lı Anneler, Dikkat Dikkat! :)

Recommended Posts

aslında, kendisi de konu açmış ama ben de daha çok bağıran bir başlık ile ayrıca açmak istedim! :) 

konu forumdan arkadaşımız, kod adı arya... 

bebekleriyle beraber ankara'ya taşınmış kısa bir süre önce ve hemen acele bir işe girmiş... buraya kadar güzel :) 

fakat mevcut işyeri evine çok uzak (1.5 saat) ve çok geç saatlere kadar çalışıyormuş... 

kendisi grafiker ama şu an sanırım ön muhasebede çalışıyor... 

öyle zannediyorum ki şu günlerde "kariyer"den ziyade ekonomik sebeplerden çalışıyor, bu yüzden grafikerlik dışındaki işlere de açık olacağını sanıyorum... 

bana sordu tanıdığım filan var mı diye, benim aklıma sadece sizler geldiniz :) 

buradan hepinize seslenip becerilerinizi kullanıp sihir yapabilir misiniz diye sormak istedim :) 

illa ki kendi işyeriniz olması gerekmiyor, bir tanıdığınız olur, duyduğunuz birşey olur...

daha evine yakın (abidinpaşa) ve çalışma saatleri en azından akşam daha vakitlice evine ulaşıp çocuklarına zaman ayırabilmesini sağlayacak bir iş bulabilseniz ona, nasıl iyi birşey yapmış olursunuz kimbilir? :) 

hadi ankara'lı anneler! :) 

bu başlığı heyecanla takip ediyor olacağım :) 

olsun :) aklında bulunsun bak, en azından o arada birşey çıkmazsa, siz beraber çalışabilirsiniz belki :) 

ya da belki daha erken alabilirsiniz :) 

eminim canla başla çalışarak senin yükünü hafifletecektir :) 

Başlığı tesadüfen gördüm, Zeynepçiğim gene yapmış yapacağını sağolsun duyarlı arkadaşım benim... :drinks:

Filiz istemez miyim hiç, ikiz annesi bir arkadaşımla aynı ortamda çalışmak başlı başına rüya gibi olacaktır ..  Hemen olmasada Nisan Mayıs da olur dayanırım şu anki çalıştığım yerde, sonu güzel olduktan sonra

kardeşim bir süredir bir grafiker arıyor.belki şartlarınız uyar

düşünürsen ik@wnpro.org adresine başvur lütfen;ilgilenirsen bana haber ver ki ben de onunla seninle ilgili görüşebileyim ;)

bu arada okulum abidinpaşa'ya yakın,ne zaman istersen beklerim

Bir saat içinde verdiğin mail adresine resimli cv mi yolluyorum. Olmaz ise ablanızın bir arkadaşıyım diye yazarım altına. Ve teşekkür ederim.

Bir ikiz annesi arkadaşım olsun arada görüşeyim çok isterim, gelmek isterim. :friends:

Yolladım, mail adresi genel bir adres miydi bilmiyorum, muhattabımın ismini bilemeden, kısa da bir açıklama yazdım ablanızın bir arkadaşıyım diyerek. Olsada olmasada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yolladım, mail adresi genel bir adres miydi bilmiyorum, muhattabımın ismini bilemeden, kısa da bir açıklama yazdım ablanızın bir arkadaşıyım diyerek. Olsada olmasada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

mesaj yolladım özeline;haber bekliyorum senden :)

Ben saatler önce size cevap attım :) Kardeşinizle de çoktan irtibat sağladık, örnek çalışmalar istedi. Ben ara vereli çok oldu, taşınmadan öncede kızlar pcmi bozmuşlardı, gösterecek bir şey bulamadım  :cray: oldukça büyük bir şirket beni alırlar mı bilmiyorum ;) ama nasip bakalım ...

Aryacığım lütfen olumsuz düşünme...

Hazır haftasonu geldi, çocukları annenlere falan teslim edip çalışma, birşeyler yapma ihtimalin yok mu? Hoş bütün hafta işte beyni şişince grafik yaratacak vakti de, ruhu da olmaz insanın!