Jump to content
fiLiz

Mu-Ak-Iş Kardeşlerin Okul Günlüğü

Recommended Posts

BATIKENTTE dd..özelden telini yazarsan ,görüşelim..ayrıntılar var.yazmak uzn.telden konuşalım.kreş ve yetkilisinin de telini veririm sana..ya da dur yazayım..burası bugün açıldı..diğer şubesine 2 gün gittik.bugün faaliyete geçince de buraya başladık..burası kreş..kardşleri olduğu için ve ben evd olmayacağım için abiler etütden çıkıp geçecekler.şimdi görüştüm yetkilisiyle.talep çok olduğu için etüt bölümü açmayı düşünüyorlarmış..ilkokul öğretmeni bir kişiyle de görüşmüşler hatta..şu an görev yapan,öğlen etüde geçip akşama kadar eğitim veren bir uzman..senin oğlanları vereceğini düşünerek etüt var mı dedim..okulların açılmasına talep çok olduğu için ve 2.kat da sınıflar olduğundan düşünüyorlar..istersen telini veririm kendin görüşürsün..çağ okulları çakırlar..m.e.ltem ayhan okullarının tam arkası..karşı karşıya..int sitelerinde diğer şube resimleri var çakırlar yok..ama istersen watsaaptan gönderebilirim..

BATIKENTTE dd..özelden telini yazarsan ,görüşelim..ayrıntılar var.yazmak uzn.telden konuşalım.kreş ve yetkilisinin de telini veririm sana..ya da dur yazayım..burası bugün açıldı..diğer şubesine 2 gün gittik.bugün faaliyete geçince de buraya başladık..burası kreş..kardşleri olduğu için ve ben evd olmayacağım için abiler etütden çıkıp geçecekler.şimdi görüştüm yetkilisiyle.talep çok olduğu için etüt bölümü açmayı düşünüyorlarmış..ilkokul öğretmeni bir kişiyle de görüşmüşler hatta..şu an görev yapan,öğlen etüde geçip akşama kadar eğitim veren bir uzman..senin oğlanları vereceğini düşünerek etüt var mı dedim..okulların açılmasına talep çok olduğu için ve 2.kat da sınıflar olduğundan düşünüyorlar..istersen telini veririm kendin görüşürsün..çağ okulları çakırlar..m.e.ltem ayhan okullarının tam arkası..karşı karşıya..int sitelerinde diğer şube resimleri var çakırlar yok..ama istersen watsaaptan gönderebilirim..

tşk sevgili ikkoli :)

bizim heidi kız öğretmenini görünce kucağımdan inip ona bir koşuşu ,bir sarılışı var ki...bilemedim buna sevinsem mi,üzülsem mi?..bilemedim öğretmeni sevsem mi,sevmesem mi?..:D

TABİKİ mutluyum...

oğullarıma gelince..hızlı bir tempo ile ile giriş yaptılar..dünyanın kaynak kitabı alımı yapıldı..1 hafta öncesinden ing.ve almanca hızlandırılmış prg girildi..ilk hafta cuma günü sınav bile oldular..ödev çok..etüt de öğretmen eşliğinde yapılıyor..kalan ödev olursa da,heidi kızın yanına geçince(saat 17:15)orada yapıyorlar..murtim zaten sorunsuz yapıyor.akkuşum takıldığı varsa evde sadece onlara bakıyoruz..kaliteli 45 dakkika ailece..sonra 15 dk ing.hikaye kitabı okuma..allah yardım etsin çocuklara..4.sınıf zor sanki..

Evett..ortaokul konusunu çok düşündük ve kararimızı aynı okuldan yana kullandik.kayitlarımızı da yaptırdık..hayırlı olur inş muak kardeşlere..heidi kız kreşe devam.çok mutlu..aslında abilerinin okulunda da var.3 yas sonrasi aliyorlar.onu konusuyoruz.oraya mi versek acaba.orasinin da tek sıkıntısı yazin yok.var da yaz okulu şeklinde sadece.saat olayı beni zorlar mı? Esim nasılsa bakıcı olacak evde.zorlanmassin diyor ama; bilemiyorum.sare bebek, heidi kız ve 2 ergen adayi ayni saatte evde olacak.4 çocuk.bakıcı olsa bile basarabilir miyim acaba?