Jump to content
LâLe

Pembe Ve Kadife Iyi Ki Doğdunuz :)

Recommended Posts

...paket tulum almıştım, bir açmıştım ki, kocaman bir tulumlar çıktıydı içerisinden, ama hani öyle bir dönem ki haftaya filan onları giymeleri gerekiyor çünkü mevcut tulumları küçük gelmeye başlamış...

bu kismi okur okumaz bu kizi taniyorsam aglamistir diye dusunmustum valla

: ))

ay ne güzel bir konu başlığı bu, canım lalişim :) bak bu başlıkla büyüyor bebeklerim :) 7, 8, derken şimdi de 9 yaşına geldiler :) hala benim için aynı nefaset ve lezzizlikteler öptüğümde, kokladığımda :) artık önemli olan da bu galiba :) büyüyorlar diye ağlamayı bıraktım :) zira ben ağlasam da ağlamasam da büyüyorlar işte, madem öyle bari her yaşlarının, her hallerinin tadını çıkartmaya çalışayım elimden geldiğince, dimi? :) 

bazen şu 17 çocuklu aileye gıpta ediyorum :) her an her yaşta çocukları var sevebilecekleri :) 

napsınlar ya :) iyiler, okula giderler gelirler, aktiviteler vs. koşuşturmaca :) seçimler olana kadar bir de politika tartışıyorlardı yaşlarına bakmadan, gerçekten epey komikti :) 

büyüdü bebeklerimiz işte, şurada gece uyandılar, kaç kere uyandılar sohpetleri yapıyorduk :) 

hoş bana kalsa benimkiler uyuyorlardı tabii, o ayrı :) 

Ay Zatb benimkilerde bir o yaşa gelse.Gerçi bugünler bile hayaldi ya.Şu sıralar biri gece çok güzel uyuyor diğeri sabaha kadar üstümde dönüp duruyor.Üstümde olmazsa uyumuyor.Uyurken de sürekli dönüp duruyor.Haftaya da S uyur L başlar.Ayda 1 hafta filan ikisi aynı gece uyuyor.