Jump to content
LâLe

Pembe Ve Kadife Iyi Ki Doğdunuz :)

Recommended Posts

Pembe ve Kadife 7 yaşında!!! 

Kitleleri peşinden sürükleyen; tatlı, bilge, düzenli, iyi yürekli arkadaşımızın; ZATB'mizin zarif kızı Pembe ve tatlış oğlu Kadife yedi yaşında!

Pembe ve Kadife'ye nice nice güzel yaşlar diliyorum.  :50004577:

İyi ki doğmuşlar, iyi ki varlar.  :amigo:

Doğum günleri kutlu, ömürleri mutlu olsun.  :18:

happy-birthday2.jpg

kocaman kocaman teşekkürler hepinize! :)

iyi ki de doğurmuşum, iyi ki de onlar benim olmuşlar, beni seçmişler! :) 

ve iyi ki de çifter çifter gelmişler hayatıma da vesileyle sizlerle de hayat yollarımız birleşmiş, ne şahane olmuş! :)

ONLAR ARTIK 8 YAŞINDA !!! 

ANNELERİNİN BEBELERİ OLSALAR DA SEKİZ YAŞINDA OKULLU ÇOCUKLAR ONLAR.  :ikiz: 

NİCE YAŞLAR DİLERİM PEMBE KIZA VE KADİFE OĞLANA...  :18:  :18:  :18: 

DOĞUM GÜNLERİ KUTLU, ÖMÜRLERİ MUTLU OLSUN İNŞALLAH.  :JC_cupidboy: 

* bugün çok yoğunum ben, siteye giremedim. o yüzden kutlama bu saate kaldı ama nasılsa orada saat 11.00 falan :-)

ayrıca @yelizyeliz_1979 'a teşekkür ederim. o hatırlattı.  :blush: 

Ay ben de başlığı hortlatmaya geldim ama güncellenmiş bile! Önce kendilerine video yollayıp sonra yazayım buraya istedim zaten o da olmadı. Neyse! Önemli olan güzellerimin günü güzel geçsin :-))) 

celebration celebration celebration celebration celebration

Aaa ne guzel bir gune denk gelmis dogumgunleri. Hayat sanslarinin daim olacagi ,saglikla nice guzel yillari olsun bebelerinin Zatb'cim. 

Benimkilerin dogumgunu de 24 aralik - christmas eve :)

çok çok teşekkürler hepinize :) 

ne çabuk geçti 8 yıl, bilemedim ki :) sanki dün daha karnımda tepikleyip duruyorlardı beni :) 

bana öyle geliyor ki, gözlerimi kırptım, açtım, doğmuş ve 8 yaşına gelmişler... hem büyümüşler hem benim bebeklerim olarak kalmışlar... şimdi ise gözlerimi kırpmaya korkuyorum, ya kırpar da açarsam da onları birden daha da büyümüş olarak bulursam? :) 

aklıma komik bir anım geldi :) 

belki de daha önce buraya yazmışımdır :) 

1-2 bişeyim bebekken evde mothercare'in beyaz tulumlarından giydiriyordum... öyle şirin oluyorlardı ki, sevimli hayalet casper gibi :) 

yeni bir paket tulum almıştım, bir açmıştım ki, kocaman bir tulumlar çıktıydı içerisinden, ama hani öyle bir dönem ki haftaya filan onları giymeleri gerekiyor çünkü mevcut tulumları küçük gelmeye başlamış...

o koca tulumları görünce bir başladıydım ağlamaya iki gözüm iki çeşme "bu kadar çabuk mu büyüyecek benim bebeklerim?!" diye... meğersem tulumlar bir şekil karışmış, benim 3-6 aylık filan gibi birşey almış olmam gerekiyorken, 6-12 gibi birşey çıkmış...

gene de o hızla büyümeseler de, pek bir hızlı büyüdüler...

neyse ki her yaşları, her halleri ayrı bir güzel, ayrı bir tatlı :)

şimdi benim arkadaşlarım oldular artık, ki bu da bambaşka ayrı bir tat ve keyif, çok şükür Allah'ıma :)  

Allah cümlemizin yavrularına sağlık, sıhhat, mutluluk ve hayırlı kısmetler versin, şimdi ve her zaman inşallah :)