Jump to content
Burcu Hanci

Ilk Nst Üzücü Sonuç

Recommended Posts

Selam kizlar bugun Güle oynaya kontrole geldim simdi yatıyorum :( Doktor kaarnima dokundu cok sert senin agrin var dedi ben agri hissetmiyorum dedim nst ye gircen dedi girdim sanci cikti serum yedim dinlenip tekrar nstye girdim agrilar devam edince gece yatican dediler ne olacak bilmiyorum dua edin kizlar simdi nolcak ben erken doğum mu yapicam ciger gelistirici igne vurdular ilaclar veriyolar dua edin bebikolar iyi olsun :(

Canım benim önce stres olmayacaksın. İyi düşüneceksin ve kendini gevşeteceksin. Ben 30 haftalık doğurdum taaa 15 yıl önce çok şükür büyüdüler. Ama öncesinde 50 gün hastanede yattım. İyi ki dayanmışım. Sen de yatıp dayanmaya bak :) kalbim seninle

Arkadaşım... Ne insanar tanıyorum 4. aydan 8. aya yattılar... Doğmayınca doğmuyor... Yeterki haftalarında güzel gelişmiş olsunlar. İnan 28 bile kötü değil... Ama ne kadr içinde kalsalar çıktıklarında o kadar kolay... 2 çocuğunun 2sini de yatarak doğurdu eski bir yöneticim... Şu anda biri lisede biri ortaokulda...  Güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun... 

(bot bizi de sürekli haberdar etmeyi unutmaaaa! Hep yazmasak da biz herbirimiz sizi takip ediyoruz, merak ediyoruz...)

Yatmaktan yana sıkıntım yok yeter ki iyi olsun kuzucuklarim bi kere daha nst ye baglandim ilk girdigime göre daha iyi durum kasılmalar azalmis biraz ama hala normal degil normale donerse yarin çıkıcam insallah hepinize cooook Teşekkürler ederimmm

evde de bol bol dinlen madem! :) 

hem ilerleyen zamanlarda bu dinlenebildiğin zamanları ararsın :) 

herkese şımar, herkes sana el bebek gül bebek baksın :) fırsat bu fırsat :) 

çok geçmiş olsun...çoğumuz benzer durumlar yaşadık merak etmeyin....benim 14.haftada bir kanamam oldu ki sormayın güzel kızlarım beni bıraktı sandım kii keyifleri yerindeydi ben de yattım :)

siz dinlenmenize bakın sağlıkla gelir onlar biz burdayız :)

Allah yardımcısı olsun üçünüzünde :( Rahim uzunluğuna baktı mı dr? Rahim uzunluğu böyle bir durumda önemli miymiş yada?

Ben buradan birçok arkadaşın problemler yaşayarak, yine de hamileliğini götürdüğüne şahit oluyorum.. Tecrübeli annelerimize güven, en büyük odağın sakin ve pozitif olmak olsun şuanda, evet zor ama elinden geldiği kadar savaş duygularınla.. Biz de sana bol bol dua edelim :) KE ve Zuzuya da yazdım, onlar da yeni yaşadıkları için bu sıkıntıları hemen duaya sarılacaklardır emin ol :) Bak özellikle KE çok zor şeyler yaşadı, ama sakinliğini oldukça iyi korudu ve şuanda bebekleri Zuzunun kızları yakaladı bile :)

canım çok geçmiş olsun.İçini ferah tut sakın sıkıntı yapma... Eger hastaneden çıkacaksan nolur evde de yataktan kalkma. Ben yapamadım erkenden geldiler:) Rabbim yardım ediyor ama sen tedbiri elden bırakma..Dualarım senınle canım

Burcucum, Zuzu ile konuştum, aynısı 28. haftada başına gelmiş, ''sevgi ve heyecanla merhaba'' başlığında yazdım herşeyi diyor, sen oradan okumaya başla, ben de onun söylediklerini buradan sana yazıyor olacağım.. Ve lütfen şunu bil ZUZU 28. HAFTADA BUNLARI YAŞADI VE 37+4 TE DOĞUM YAPTI, BEBİŞLER KÜVEZE GİRMEDİ! Şuan hiçbirşeyin olduğu yok, olmamış şey için üzülme, biliyorum çok zor, ne olur güçlü ve sakin kal :(

Zuzu tam 28'deyken sancısı çıkmış ve rahim ağzı 2.7'ymiş. Ciğer iğneleri yapılmış hemen. 2 dr hastaneye yatış demiş, o 3. dra gitmiş . Doğuma kadar progestan ve magnezyum kullanmış. %90 evde geçirdim vaktimi ve çoğunlukla yattım, küveze bile girmeden aldım çocuklarımı kucağıma, veren Allah koruyan Allah, zor bu tevekkül ama ben yaptım ve hep inandım, hep sroun olmayacağına inandım, nolur o da inansın diyor.

Kelimesi kelimesi bu yazdıkları, tecrübesine güven, yeri gelince drlara bile kulağını tıkamak daha iyidir arkadaşım..

dinlen mutlaka, eve çıkarsan da yat hiçbirşey yapma

erken haftalarda sıkıntı yaşayıp doğumu erken olmayan arkadaşlarımız çok var. Benim hafif bir kanamam oldu 30. haftada ama 36+3'de doğum yaptım.

iyi düşünelim iyi olsun

Oyyy hepinize teşekkür ederim kizlar bizde eve geldik ilac verdi doktor dinlen dedi suanda iyiyiz rahim agzini olcmediler sadece kasilmalari takip ettiler Adalat ve Progestan verdiler hafta ici tekrar kontrol var. Boylari 33 cm kilolari 1150gr digeri 1200gr 28. Haftayi bugun bitirdik hersey guzel tek sorun kizlarin cikmak istemesi ama onlari da ikna edicez Moralim iyi basta cok korkmustum ama yazdiklariniz rahatlatti beni cok normal oldugunu anladim icim rahatladi hepinize tek tek teşekkür ederim iyi ki varsiniz..

Ay evet Zuzu doğurmadı ama onunla beraber beklerken, hafta sayarken biz 9 doğurmuştuk :-) Hadi gel senle de sayalım :-) Benim hep hedefim 37. hafta olmuştu, 37+4 te geldiler... Evrene pozitif mesaj yollamak önemli  :clapping:

bu işler belli olma bir

doktorlar hep en kötüsünü söyler iki.

BB (yani kızkardeşim ve ikizim) gebeliğinin yarısını yattı, rahim ağızına dikiş atıldı, 38 de doğurdu.

ben zıplayan hoplayan doktorumun en beğendiği ikiz hamilelerden biriyken hop 33 te doğurdum.

bol bol dinlen, dinlenmeyi hafife alma, sana bakanlar işini yapanlar mızmızlandıkça alınıp da kendi işimi kendim yaparım diye sakın cellallenip ayağa kalkma. sayılı gün. dayan.

Burcucuk, geçmiş olsun. Nasıl oldun? Her şey yolunda mı? ;)

Söyle o Çilli ile Zilli'ye, dursunlar durdukları yerde. Burada (dünyada) bir halt yok, nasılsa zamanı gelince çıkacaklar. :D Erkenden gelmeye çalışmanın bir manası yok. Bulundukları yer en güvenli en rahat yer. ;):)