Jump to content
edibudu

Dd'ler Mi Doğmuş Bugün?

Recommended Posts

A, evet ya dün doğum günleriydi. Aklımdaydı birkaç gün önce ama dün migren beni gebertince unutmuşum (hâlâ ağrıyor  :efkar: )

D ve D doğum gününüz kutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun.  :18: 

DD annelik yıl dönümün kutlu olsun. Çocukların hayırlı evlat olsun. ;)

emra kız tam ben dedim sen de buraya yazmışsın :)

teşekkür ederim her birinize.

dün cingözüm gece yatmadan ben dört yaşına geri dönmek istiyorum diye ağladı. ve uyuyakaldı iç çeke çeke.

ah kuzum :) nolacakmış ki büyüyünce :) bu arada sorumlulukları konusunda fazla "artık büyüdün sen" dememenizi öneriririm ;)

tekrar kutlu olsun doğumgünleri :)

happy birthday twin-boys.jpg

başka yerde kutlayınca burayı niye unutmuşuz ki

Dodolar doğumgününüz kutlu olsun. Anneniz devrem iyi ki doğurmuş sizi, kutluyorum kendisini :)

biliyorum birinci sınıf, yazı yazmak, ödevler çok sıkıcı. amaaaaan olsun be geçiyor bu günler, tenefüsler güzel :) her şey gönlünüzce olsun.

az önce aklıma geldi

cuma günüydü galiba , dedim ama siteye gelemedim. :( işim vardı. açtım ki Banu yazmış sağ olsun. ;-)

D ve D iyi ki doğmuşsunuz.  :18: 

İyi ki varsınız. :JC_cupidboy: 

Ömrünüz uzun, düğünleriniz güzün olsun. :-)

(artık buraya yazdığımız mesajları okurlar herhalde :P diye direkt onlara hitaben yazdım :-) )

ay ben bakıp görmeyenlerden olmuşum dün, iyi mi? değil tabii! :)

iyi ki de doğmuşlar, iyi ki de senin bebeklerin olmuşlar, iyi ki de bu vesile ile seni tanımışım, hayatıma tat-tuz katan insanlardansın! :) 

nice şahane yaşlara inşallah, sağlık, sıhhat, huzur, neşe, başarı ve mutlulukla! :) 

Dün dü doğumgünleri.Sosyal medya da gördüm ama önce fırsat olmadı sonra da unuttum :(

Çok ama çok güzel günleri olsun kuzuların.Sağlıklı mutlu huzur dolu yıllar diliyorum.Senin de annelik yıldönümün kutlu olsun canım arkadaşım :)

celebration  celebration  celebration  celebration  celebration  celebration  celebration  celebration  celebration  celebration