Jump to content

Recommended Posts

Ayyyyyy memlekette bitmesine 10 dakka kala dank etti kafama! Lalişim kuzum bugün senin doğumgünün değil mi? 

Yukarıdaki aynı sebebpten yarın kutlayacaktım az daha!!!! Bakalım kaçıncı senede öğreneceğim  :lol:  

I lab u Lalişşşş ay lav yu Lalişşşş  :wub:  

İyi ki doğdun...  :air_kiss:

Edibudu, çok tatlı ve iyi yüreklisin!

Önemseyip hatırladın. Son dakika olsa da yazdın.  :angel: 

Ayyy canım benim tatlı güzel iyi kalpli prensesim ben bilmiyordum doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar diliyorum

Bu arada sayfayı açınca ilk Zeynep ciğimin mesajı ile karşılaştım geçen sene yazmış galiba ve benden Birgün önce demiş o zaman saat itibariyle 12 yi geçtiğimize göre senin de doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım Şimdi telefondan yazdığım için yeni başlık açmakta yada açılmış başlıkları görmekte biraz zorlanıyorum Sabah işe gidince ilk fırsatta bu konuya el atacağım Zeynep cim ama o zamana kadar her ikinize de sağlık huzur mutluluk ve güzel günler diliyorum ve sizleri çok ama çok seviyorum :)

Yeliz, sen de öylesin. Yüreğini seviyorum canım arkadaşım.  :give_rose: 

mutlu yillar lalecim. isteklerinin catir catir gerceklestigi bir yas olsun bu yasin!!! :)

İspinoz çok amin!  :wub: 

Iyi ki doğmuşsun Laliş! :)

Emili  :air_kiss: 

lalişimizin doğumgünüsü mü gelmiş hoşgelmiş :) mutlu yıllar Laleciğim her şey gönlünce olsun : :clapping:: :give_rose:: :angel::air_kiss:

Banu; canım benim, ismiyle müsemma hanım arkadaşım.  :air_kiss: 

Lalecigim iyiki dogmussun. Nice mutlu saglikli senelerin olsun.

Hanife, sağ ol. Amin inşallah.  :50004577: 

nice mutlu sağlıklı  yaşların olsun lalişcim :)

Denizciğim, ne zamandır yazmıyordun. Benim için aktif olup yazmışsın. Sağ ol var ol.  :JC_cupidboy: 

Lalisim iyi ki dogmussun seviyorum seni <3

nih@l, canım burçtaşım; huydaşım (bunu ben uydurdum. huylarımız benziyor malum  :P: ) sağ ol, ben de seni çok çok seviyorum inan!  :wub:  :air_kiss: 

Zaten doğum günü diye bir şey olmamalı... Doğum haftası olmalı bence... Doğum gününü unutanlar için (ben) kolay olabildiği gibi, doğum günü çocuğu için de güzel olmaz mı? Düşünsene bir hafta boyunca herkes seni el üstünde tutuyor, hiç üzmüyor, sürekli hediyeler alıyor, pastanın biri gidiyor diğeri geliyor falan filan.. Ay vazgeçtim doğum ayı mı olsa acaba :crazy:  :crazy:

Lalişim doğum günün, haftan, ayın kutlu olsun madem, öperim :):give_rose:  :give_rose:

Lalecik tüm dileklerin gerçek olsun diyeceğim ama sen kendi adına dilek dilemeyi bile unutanlardansın, biliyorum. Sağlık, huzur, mutluluk diliyorum. Hak ettiğin güzellikler yazılsın hep alnına. 

lalişimmmmm, güzel lalişimmmm canım lalişimmmm, nice mutlu, şahane senelerin olsun inşallah bitanecik lalişim, hayat sana hep güzellikler, mutluluklar, şahanelikler getirsin inşallah! :) 

celebration  celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration celebration

Sevgili laliş mutlu güzel 18 yaşındaki doğum günü heyecanıyla Yılların olsun

Bence ben özelim haftası Olmalı bu hafta en azından sorumluluklarımızın bir kısmını Çevremize dağıtıp biraz kafa dinlemeli

Nergiz sağ ol inşallah hep coşkuyla yaşayalım. ;)

Lalecik tüm dileklerin gerçek olsun diyeceğim ama sen kendi adına dilek dilemeyi bile unutanlardansın, biliyorum. Sağlık, huzur, mutluluk diliyorum. Hak ettiğin güzellikler yazılsın hep alnına. 

Marge abla, beni tanıyorsun. :-) Seni seviyorum.

Duanla içim sıcacık oldu.  :angel: 

nice mutlu yıllara

Suerciğim, teşekkür ederim.  :air_kiss: 

canım Lalişim, sağ kolum, sol kolum, her şeyim :) sıkışana koşanım, beni dürtenim, iyi ki doğmuşsun, iyi ki bizi bulmuşsun...

nice uzun yıllarımız olsun hep beraber !

celebration  celebration  celebration

Ablam, sağ ol. iyi ki bu siteyi kurmuşsun. iyi ki sizi bulmuşum.  :wub: 

lalişimmmmm, güzel lalişimmmm canım lalişimmmm, nice mutlu, şahane senelerin olsun inşallah bitanecik lalişim, hayat sana hep güzellikler, mutluluklar, şahanelikler getirsin inşallah! :)

celebration  celebration celebration celebration  celebration celebration

ZATB'eeemmmm seni çok çok seviyorum.  :50004577: 

Zaten doğum günü diye bir şey olmamalı... Doğum haftası olmalı bence... Doğum gününü unutanlar için (ben) kolay olabildiği gibi, doğum günü çocuğu için de güzel olmaz mı? Düşünsene bir hafta boyunca herkes seni el üstünde tutuyor, hiç üzmüyor, sürekli hediyeler alıyor, pastanın biri gidiyor diğeri geliyor falan filan.. Ay vazgeçtim doğum ayı mı olsa acaba  :crazy:   :crazy:

Lalişim doğum günün, haftan, ayın kutlu olsun madem, öperim  :)  :give_rose:   :give_rose:

Ben de seni öperim tazecik anne.  :friends:  :wub: 

Lalis guzel arkadas,dusunceli ilgili teyze.mutlu yillar guzel insan.

Filiz taze 2+1 anne sağ ol :air_kiss: 

Mutlu yıllar lalışşşş

Miçooooo :angel:  :angel:  :angel: 

doğum günün kutlu olsun lale :P

Tesekkur ederim Aroretta  :give_rose: 

Ya ama yaaa ben bir gün önce değil aynı gün diye hatırlıyordum! (e zaten her sene de ZATBnin doğumgününü 7si sanıyorum! normaldir)

Neyse dünyanın her yerinde artık 8i olsa da belki mars'ta daha olmamıştır :-)

celebration  celebration  celebration  celebration

İyi varsın Lalişimiz! İyi ki doğdun! İyi ki biz çılgın anaların arasına düştün! 

Nice güzel yıllara....

Ay canım benim ya Biraz önce zeynebe yazarken aklımdan geçtin ama senin ki yarın gibi kalmış aklımda Face book bu konuda güzel.Hatırlatma yapıyor Ama seni orada da göremiyorum ki artık canım Lalem

Hee

Neyse umarım beni affedersin diyerek doğum gününü kutluyorum ve de seni çok ama çok ama çok ama çok seviyorum :)

canım Lalişimmmm!!! :) doğumgünün çok çok kutlu olsun bitanem benim :) 

ben kasırga rüzgarından (tam olarak bize gelmese bile) bir gün gecikmeli kutluyorum bu sene! :) 

ama sana olan sevgim hep aynı hatta hep daha fazla! :) 

herşeyin en güzeli, en şahanesi, en mutlusu senin olsun Lalişim! :)