Jump to content

Recommended Posts

Yahu Lalişimin de doğumgünüsüydü bu hafta! :) 

Benden bir gün önce de (ama yıllar yıllar sonra) o doğmuş! :) 

Tevekkeli değil kendisini bu kadar seviyorum! :) 

Nice mutlu yıllara olsun inşallah Lalişim, sağlıkla, sıhhatle, huzurla, neşeyle, bereketle, mutlulukla! :) 

Seni kocaman seviyorum! :) 

Screen Shot 2014-10-09 at 10.52.31 AM.png

aaaa.face azizliğine uğrayınca hep kaçırıyorum doğum günlerini.mutlu yıllarrrrrrrr lalişimmmmm.iyi kötü günümüzde bizleri hiç yalnız bırakmayan tatlı lalişimiz iyiki doğdun ve hayatımızdasın.ımmmmm muahhhhhh sana kocaman :)

Zeynep, burçtaşım. Ben de seni çok seviyorum.  :give_rose:  Sağ ol.  :angel: 

Filiz, sağ ol. :blush:  Ne demek? ;)

İlknur abla, O ne güzel taç öyle... "başımın üstünde" yeri var. :D

İspinoz ve bana yazmak için çevrim içi olan Sema, her ikinize de teşekkür ederim. :reverans: 

aaaaaaa.....hem laliş benimle uğraşsın bana yardım etsin.hem de ben doğum gününü kaçırayım..neyse çok geç kalmadım umarım...

doğum günün kutlu olsun laliiiiiş :) seni seviyoruuuuuz :)

Ben 8inde hatırladım... Ama face'i yok diye mail atayım dedim atlamışım :-(( Bu arada neden 8inde hatırladım? Ben sanıyorum ki Majd, Laliş ve ZATB aynı gün doğumlu... O nedenle hepsini 7 Ekim sanıyordum.. (Yeminle ZATB, her sene gününde kutluyorum ama yıl ortasında sor bana, 7 Ekim derim... Zaten 25 senelik arkadaşımın da doğumgününün 20si olduğunu bir seferde söylemeyi 20 senede becerdim!) 

Neyse zaman yaklaşınca ZATBnin 8 Ekim olduğunu hatırladım. Baktım MAJd'nin de 8'i ... Aaa tamam o zaman Lalişin de 8i dedim! Dedim de ne oldu gene atladım! 

Uzun sözün kısası 

İYİ Kİ DOĞDUN LALİŞİM!!!! 

better-late-than-never-right-glitter-happy-b-day-glitter.gif

Edited by edibudu

Öznur, teşekkür ederim. :);)

Edibüdü, ne kadar içtensin. Sağ ol. Ben de Majd'ı 6 ekim sanıyordum. Hatta eminim ama bu sene 8 Ekim'de uyari verdi face. sordum. 8 Ekim, dedi. Bir de en nihayetinde benimkini doğru hatırlamışsın. 7 Ekim. ;)

İmza: Yün Prenses :-)  ( Pamuk Prenses'in amcasının kızı. :P )

Ayyyyyy memlekette bitmesine 10 dakka kala dank etti kafama! Lalişim kuzum bugün senin doğumgünün değil mi? 

Yukarıdaki aynı sebebpten yarın kutlayacaktım az daha!!!! Bakalım kaçıncı senede öğreneceğim  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I lab u Lalişşşş ay lav yu Lalişşşş  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

İyi ki doğdun...  :air_kiss:

Ayyy canım benim tatlı güzel iyi kalpli prensesim ben bilmiyordum doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar diliyorum

Bu arada sayfayı açınca ilk Zeynep ciğimin mesajı ile karşılaştım geçen sene yazmış galiba ve benden Birgün önce demiş o zaman saat itibariyle 12 yi geçtiğimize göre senin de doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım Şimdi telefondan yazdığım için yeni başlık açmakta yada açılmış başlıkları görmekte biraz zorlanıyorum Sabah işe gidince ilk fırsatta bu konuya el atacağım Zeynep cim ama o zamana kadar her ikinize de sağlık huzur mutluluk ve güzel günler diliyorum ve sizleri çok ama çok seviyorum :)