Jump to content
Kağan&Ece

Benim Aceleci Mantarlarım...

Recommended Posts

Bugün 4 günlük olduk Allahın izniyle... Allah yavrularımıza uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah.. İçim biraz buruk bugün neden bilmiyorum ama arada oluyor böyle... Bütün gün onları düşünüyorum, sadece onlar için ığraşıyorum. Bu mübarek günlerde miniklerime dualarınızı eksik etmeyin olur mu.. Sizleri çok seviyorum... Mantarlarımla ilgili gelişmeleri buradan yazıcam inş.

KağanEce, her prematüre annesi yaşadı bunları,

her gün daha iyi daha iyi haberler alacaksın.

hatta şimdi kucağında olsalardı da insan o kadar acemilik çekiyor ki 

uykusuzluk

süt sağma

kayın ailesinin talepleri 

lohusalık

yine hiç bir şey anlamıyor insan. en kısa zamanda çıksınlar gelsinler yanına inşallah.

Bugün miniklerim bize çok güzel bir hediye verdi. Oğluşumu solunum cihazından çıkarmışlar. Daha çok yeni ama umarım bir daha sıkıntısı olmaz da gerek kalmaz. Ece kızım hala tembellik yapıyo ama iyiye gidiyor. Kağan bize gözlerini açtı ve ağladı. İlk kez gördük yüzünü net olarak. Bayram hediyesi oldu bize. İnş böyle güzel haberler veririm herzaman...

oy maşallah sen yazdıkça ben heyecan ve bazen duygu yoğunluğundan göz yaşı içinde okuyorum inan çok sevindim kagan paşamızın son durumuna ece kız çocuğu tabi azcık nazlı olacak annesi ;)

hayırlı haberlerini bekliyoruz insallah

gerçekten yaşıyorum ben senin anlattığın herşeyi benimde şafak 3 kaldı Allah ın izni ile duygular şelale yani

Ah canım benim ya kusuruma bakma araya bayram telaşı girdi soramadım kuzucukları ama sizleri unuttum sanmayın inanın her aklıma geldiğinde herkes hayırlısıyla bebişlerini kucağına alsın diye dua ediyorum

Zuzucum inan ki kağan & ece nin yazdıklarını okuyunca ben bile gözyaşlarımı zor tutuyorum senin ağlaman çok normal senin de günlerin azaldı Allah yardımcınız olsun hepinizin bizi habersiz bırakmayın olur mu?

Yazamadım nezamandır :) yeni hayatıma alışmaya calışıyorum. 3 saatte bir süt sağıyorum ve sağdım bitti biraz dinleneyim derken yeni saat geliyo :) çocuklar yokken bukadar zaman sıkıntım varsa onlar gelince ne yaparım bilmiyorum. Destek istemem diyip artislik yaptığım günler boşaymış :D

Geleyim mantarların son durumuna. Ece kızım da Kağan paşam da solunum cihazlarından çıktı şükürler olsun. İkisi de birkaç gündür anne sütünü de almaya başladılar. Umarım sıkıntı olmaz da devamı gelir. Cihazları çekmesinler diye uyutuluyorlardı ona da son verildi ama Kağan paşa hala uyuyor:) aynı karnımdaki gibi çok uslu. Ece deseniz bugün bir gittik kuvözin camına popoyu dayamış kıpır kıpır yerinde durmuyor. İki gündür anneciğinin elini sımsıkı tutuyor kuzum. Bugün o da minicik suratındaki kocaman gözlerini açtı bize. Cadı bu kız yerinde durmuyor diyor hemşiresi :) Allahıma çok şükür herşey yolunda gidiyor. Umarım çok daha güzel günler olur. Hergün saat gelse de görsem diye heyecanla bekliyorum. Bizden şimdilik bukadar dualarınızı eksik etmeyin bizden.

ne güzel haberler bunlar, çok sevindim :) kısa sürede toparlayıp eve gelecekler inşallah. Yardım istemem deme, kim teklif ederse hemen kabul et. Senin mümkün olduğu kadar çok dinlenmen lazım çünkü.

Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım mutlu günler sizi beklerrr :) Rabbim herşeyi gönlüne göre versin bebeklerini doya doya kucağına alırsın inşallah sabret az kaldı :) Anne kucak diye seni bıktıracakları günler de yakındırr :D

Canım Kımılcım valla benim de sıksık girmeye vaktim olmuyor artık. Bebekler iyiler çok şükür beslenmeleri artmaya başladı. Doktorumuz tek sorun beslenme kaldı dedi. İlaç başladılar kusmalarını önlemek için faydası olmuş onun. Artık akşamları gidiyoruz ziyarete eşimin işi sebebiyle. Çok özlüyorum akşam olmak bilmiyor :)

Ay canım ya, inşaallah tez zamanda hep birlikte dönersiniz eve.. :) Ama hep iyi önde gelişme olması çok ama çok mutluluk verici.. :)

Bu arada unutmadan, o fiyat meselesinde ben de Zuzu gibi Medicalparkı pahalı biliyorum, bir de birkaç yerden faturayı sonradan çok şişiriyorlarmış diye duydum.. Senin dediğin gibi şehir farkı vs olabilir..