Jump to content
Banu_T

Kuzularım 5 Yaşında

Recommended Posts

Bugün beş yaşındalar. 5 koca yıl ne çabuk geçti. Sabah onları öpüp koklayarak uyandırmak isterdim ama gergin bir gecenin sonunda (bkz. bu başlık) onlar benden önce kalkmıştı zaten. Oğlum biraz huysuzdu hafif öksürük ve burun akıntısı vardı, yine hasta olacak belli ki :(

Beş yıl önce tam da bu dakikalarda doğdular, 9.30 ve 9.31 doğum saatleri :)

Size daha önce söyledim mi bilmiyorum ama söylediysem de ikinci kez tekrarlamış olurum :)

O gün çok şiddetli bir yağmur vardı. Doktor isimleri ne olacak diye sordu, söyledim. Ebe hanım "Ee doktor bey bizim de göbek adı koymamız lazım ne olsun?" diye sorunca doktorum dışarıda çok güzel yağmur yağıyor kızın adı Yağmur olsun dedi, hemşireler de yağmur toprağa karışır, yağmura toprak yakışır, oğlan da Toprak olsun o zaman dediler :)

İşte benim yağmurum, suyum, toprağım, canlarım bereketleriyle geldiler o gün :) yağmuru topraktan toprağı yağmurdan, hepimizi sağlık, mutluluk ve bereketten eksik etmesin Allahım.

iyi ki doğmuşlar, iyi ki anne olmuşsun Banu.

nice yıllara kuzucuklara. çok çok mutlu olsunlar, yüzleri hep gülsün inşallah

bu gün bu gece yaşadıklarınızın sonu olsun, bıçak gibi kesilsin huzurla uyuyun ailecek inşallah...

canım banucum, çok güzel yazmışsın. duygulandım.

ballı böreklerin doğum günleri kutlu olsun. yeni yaşlarında inşallah çok daha sağlıklı olurlar, malum başlıktaki sorunu da en kısa sürede atlatırlar...

sana da daha fazla sağlık, sabır ve güç diliyorum güzel anne!

Banucum mutlu sağlıklı yaşlar...başlığı görünce 12 eylül değilmiydi dedim 12 eylülmüş :)

Diğer başlığa bakmadım henüz..sıkıntılarınızın en kısa zamanda bitmesini dilerim arkadaşım.

nıce nıce 5 50 yıllarınız olsun ballı kaymaklarınla banusum annelık yıldonumunde kutlu olsun... dogumgunu zamanlarında cok delı duygusal oluyorum ben her yerlerıne bakıp o mını mını seyler nasıl boyle oldular dıyorum sonra cocukları daha buyuk olanlara bakıyorum ınanılmaz gelıyor boyumuzca oldukları zamanlarıda sağlıkla mutlulukla gorelım ınsallah..