Jump to content
Sign in to follow this  
Eylül Peri Atik

İkiz Bebek Emzirme Minderi

Recommended Posts

Bildiğiniz gibi ikiz bebek emzirme minderini Türkiyede bulmak bir hayli zor.Var olanlarda faiş fiyatlardan satılıyor.Bir anne bebek sitesinden tanıdıgım bir arkadasım için hazırlamıstım ilk defa..Sağolsun onun blog yazısından bana ulaşmaya ve talep etmeye basladılar.

öncelikle sunu söyleyeyim ki bu minderleri hazırlamamın en büyük sebeplerinden biri,bu faiş fiyatlara karsı bir durus olusturmak:)

Diğer bir nedeni ise Zaman zaman "ben tek cocukla zor basediyorum ikiz,ücüz anneleri neler yapıyor""ifadesini kullanan bir anne olmam..

Minderin tüm asamasını bizzat ben yapıyorum.Bu sanayiden süngeri alıp eve getirmekten baslayan ve paketleyip kargoya kadar uzanan bir serüven.Minik kızımda bu sürec icerisinde genellikle yanımda oluyor.Sanayi kokusunu seviyor ama sanayi ve evimiz arasındaki yolu yürümekten nefret ediyor..

Ben kılıfı dikerken ,artan minik parcalardan oda bebeklerine elbiseler hazırlıyor zımba ile birleştirerek..

http://periliatolye.blogspot.com.tr/2013/11/ikiz-emzirme-yastg.html adresinde minderin  özelliklerinden biraz bahsettim.

Detaylı bilgi almak isteyenler bana ulaşabilir.

Daha cok paylaşımda bulunabilmek dileği ile...