Jump to content
LâLe

Miço'nun Kızçeleri Ada Ve Ege Iyi Ki Doğdunuz :)

Recommended Posts

Miço'nun bir sene önce bugün doğan tatlı kızları Ada ve Ege, iyi ki doğdunuz. :18:  İyi ki varsınız. Severim sizi ben! 

Miçocuğum, güzel kızlarına nice yaşlar dilerim. Sağlıklı, hayırlı, mutlu evlat olsunlar inşallah.

Senin de annelik yıl dönümün kutlu olsun. 

Zorlu bir yılı çoğu zamanı tek olmak üzere atlattın. Allah kolaylık versin canım. ;)

1002673_10152299234992427_1333574003_n.j

Yerim sizi kızlar.... : :air_kiss:  :50004577: 

Dipnot: Miço, doğum günü için yaptığın pastanın ve partinin fotoğraflarını bekliyoruz. Haberin olsun!  :happy: 

çoooook teşekkürederim lalişim iyi ki doğmuşlar iyi ki hepinizi tanımışım...çok ama çok şanslı hissediyorum kendimi:))

bugün stüdyo çekimimiz var..pazar parti :)  fotolar çok yakındaa :)

teşekkürederiz ikkoli :)

yelizyeliz bu kadar zorlukla büyüyorlar ya ben turşularını kurucam vermiycem kimselere :) çok teşekkürler hepimizinkiler için öyle olsun arkadaşımm :)

hepinize çok teşekkürederiz :)

ben de kızlara bakınca inanamıyorum :) abla oldu benim kızlarım ne güzel  :angel:

özlemcim stüdyo fotoları haftaya çarşamba alıcam..ptesi de doğumgünü fotolarını paylaşırım :)

tatlı miço.

canayakın güleryüzlü miço. 

anneliğinin birinci yıldönümü ile güzel kızlarının (adları latife ve nisan olmlıydı) yaş günleri kutlu mutlu olsun.

sağlıkla babanızla da birlikte geçrieceğiniz mutlu uzun yıllar dileğimlen.

tatlı miço.

canayakın güleryüzlü miço. 

anneliğinin birinci yıldönümü ile güzel kızlarının (adları latife ve nisan olmlıydı) yaş günleri kutlu mutlu olsun.

sağlıkla babanızla da birlikte geçrieceğiniz mutlu uzun yıllar dileğimlen.

çooookkk teşekkürederiz DD cim...son 3 günde belli olmasaydı 1nisan olacağı belki de koyardık dermişim :)

espriler konusunda çok yaratıcı olduğunu söylemişmiydim :) başka bir deyimle güldüren insan diyorlar adına :)