Jump to content
ikkoli

Camp Bradley 2014 Yazi İçin Kayitlar Başliyor

Recommended Posts

İlk gerçek Amerikan Yaz kampı Camp Bradley 2014 yazında Yeditepe Üniversitesi’nde…

2014 yazı için kayıtlarımız başladı.16 Haziran, 23 Haziran, 30 Haziran ve 7 Temmuz'da başlayan dönemler için yerinizi hemen ayırtın ve %10 erken kayıt indiriminden yararlanın.

4 yaşından başlayarak 14 yaşına kadar olan çocuklarımız için hazırladığımız yaz kampı programımızda, çocuklarımız aynı yaş grubundaki diğer arkadaşlarıyla, farklı spor ve sanat dallarını eğlenerek öğrenecekler. Çocuklarla iletişimi kuvvetli, ana dili İngilizce olan branşının uzmanı sorumlu eğitmenler ve Türkiye’den iyi derece de İngilizce bilen eğitmenler, çocuklarımızı ihtiyaçları doğrultusunda cesaretlendirip potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak aktivitelerden en iyi verimi almalarına olanak tanıyacaklar.

Program Tarihi:                 4 Haftalık Program 16 Haziran – 11 Temmuz 2014

1.Dönem             16 Haziran – 27 Haziran 2014

2.Dönem             23 Haziran  – 4 Temmuz

3.Dönem             30 Haziran – 11 Temmuz

4.Dönem             7 Temmuz – 11 Temmuz

Türkiye’nin en modern üniversitelerinden Yeditepe Üniversitesi’nde, şehrin merkezinde, muhteşem bir kampüste, Camp Bradley güvencesi ile YAZI BİZLE YAŞAYIN.

Gündüzlü ve yatılı opsiyonları öğrenmek için bizi hemen arayın. Tel: 0 543 814 4711 veya 0 216 331 43 99/  www.campbradley.com

Saygılarımızla,

Orhan Veli Kanık Cad. No.39 K.3

Tel: +90 216 331 01 11

Fax: +90 216 331 00 48

Mobile : +90 543 814 47 11

geçen yaz sorduydum, iki çocuğumun 1 ay gitmesi 5 bin TL miydi neydi! hala öyle mi acaba fiyatları?? dehşete düşüp tabii ki de bebelerimi gönderemememiştim!

ama şahane bir yer gibi aklımda kaldı, çayır çimen filan :) 

geçen yaz sorduydum, iki çocuğumun 1 ay gitmesi 5 bin TL miydi neydi! hala öyle mi acaba fiyatları?? dehşete düşüp tabii ki de bebelerimi gönderemememiştim!

ama şahane bir yer gibi aklımda kaldı, çayır çimen filan :)

1 çocuk 1 ay 4 bin liraymış, 2 çocuk 8 bin :( Kardeşlerin her birinden yüzde %10 indirim yapıyorlarmış. İki çocuk 7200, bu da fazla. Tek çocuğum olsaydı bile gönderemezdim ben. İyi ki de o çayır çimeni görmedik aklımız kalırdı :)

http://www.campbradley.com/istanbul-yaz-kampi/kamp-ucretleri/

valla buralarda aktiviteler o kadar ucuz ki! Amerika'da yani! okul sonrası bir park'a kayıt olmak istedi 1-2 bişeyim! :) 

istersen hergün, saat 2:00-6:00 arası bakıyorlar bebelerine (haftasonu hariç), oyunlar oynatıyorlar, ödevlerini yaptırtıyorlar, bir ara öğün bile veriyorlar, bahçede koşturuyorlar, salıncakta sallanıyorlar, istersen tatil döneminde bile açık, gönderebiliyorsun çocuğunu! 

bu hizmet için, 3 aylık bedel olarak 1. çocuğuma 175 dolar, 2. çocuğuma indirimli olarak 121 dolar ödüyorum! :) 

kızımın 8 haftalık (haftada 1 saat) bale dersi için 58 dolar ödüyorum!! gayri ihtiyari bana fiyatı söylediklerinde "ders başına mı?" diye sormuştum! alışmışız TR'de kazıklanmaya feci şekilde!! 

fiyatlarını duyunca bu kampın, "Amerika'ya götürürüm, daha ucuz!" diye düşünmüştüm valla! :) 

yazık yani güzel ülkemde makul fiyatlarla çocukların yazın faydalanabileceği bir aktivite olmayışına! ya da ben bulamadım!!!