Jump to content
ikkoli

Kurumuş Topuklar Için Tavsiye Ederim

Recommended Posts

Benim uzun zamandır böyle bir problemim var, ne yaptıysam düzeltemedim. Hatta kullandığım kremler, ponzalar vs daha da kötü yaptı. 

Geçenlerde Gratis'ten onların ithalatı olan bir ayak maskesi aldım. İçi sıvı dolu poşet çorap gibi bir şey. Bir kaç gün giymen gerekiyor günde 1 saat. ama ben 1 kez giydim ve 3 gün sonra ayaklarım soyulmaya başladı ve 4-5 günde altından yepyeni pespembe bir deri geldi. maalesef bütün ayağım soyuldu tabi ama olsun topuk problemim tamamen gitti. 

Yaz yaklaşırken benzer sorunu olanlara çok tavsiye ederim :) 5 TL civarında bir para ödedim, fiyatı da çok iyi yani ;)

benim de fecahat topuklarım ikkoli:( pedikür alışkanlıgım da yok..işte banyodan banyoya tırmalıyorum ponzayla oldugu kadar:)

vazelinin içine aspirin ezip haftada bir sürüp çorapla yatıyorum .. aslında her gün vazelinleyip yatsam daha iyi olacak ama yapan kim..

gecen evde teee lohusalıktan kalma lansinoh krem buldum..bozulmamıs etmemiş.. epey yogundur hatırlarsanız..onu sürüyorum bu ara.. epey yumusattı gibi.. bi dene istersen;)

benim de fecahat topuklarım ikkoli:( pedikür alışkanlıgım da yok..işte banyodan banyoya tırmalıyorum ponzayla oldugu kadar:)

vazelinin içine aspirin ezip haftada bir sürüp çorapla yatıyorum .. aslında her gün vazelinleyip yatsam daha iyi olacak ama yapan kim..

gecen evde teee lohusalıktan kalma lansinoh krem buldum..bozulmamıs etmemiş.. epey yogundur hatırlarsanız..onu sürüyorum bu ara.. epey yumusattı gibi.. bi dene istersen;)

yaa krem olarak ben neler denedim ama olmadı :( o ölü deri ponzaladıkça, rendeledikçe daha bir inatçı oldu. bunun güzelliği o derileri soyup götürdü. şimdi sık sık kremlemek lazım tabi yine olmasın diye... denerim lansinoh da :)

aslında bir krem almıştım birkaç ay evvel. Evde var hala ama adı sanı neydi şu an hiç hatırlamıyorum. Birkaç kere sürdüm bıraktım. ben böyle şeyleri alıp alıp dolaba tıkanlardanım. unutkanlık mı üşengeçlik mi bilmem :(

haftasonu İstanbul'daydım buldum bunlardan. Ama sadece 2 tane kalmıştı mağazada ikisini de aldım. Elacım fuara geldiğin zaman birini sana verebilirim, diğerini de isteyen başka bir arkadaşıma verebilirim. Kardeşime söylerim bana alır sonra.

süpermiş valla! :) 

benim de ayaklarım pedikürlerini filan ihmal etmediğim halde sürekli açık ayakkabı giymek ve kumlarda yalınayak yürümekten semsert oldular! topuklarım daha doğrusu! pespembe deri çıksın benden de, ne şahane olur! :) tabii burada bir gratis yoktur ama, en azından fikir olarak aklıma yattı ayak maskesi, bulurum herhalde :) 

süpermiş valla! :)

benim de ayaklarım pedikürlerini filan ihmal etmediğim halde sürekli açık ayakkabı giymek ve kumlarda yalınayak yürümekten semsert oldular! topuklarım daha doğrusu! pespembe deri çıksın benden de, ne şahane olur! :) tabii burada bir gratis yoktur ama, en azından fikir olarak aklıma yattı ayak maskesi, bulurum herhalde :)

bulursun canım, ben de bakarım içeriğinde neler varmış, yazarım sana  :give_rose: