Jump to content
Ebru

İyi Kiii Doğduuuuun Dd...:)

Recommended Posts

Doğum günün kutlu olsun canım hemşom, devrem....Sitemizin neşesi, "D&D"lerinle  mutlu, sağlıklı, huzurlu, yarınların olsun... Öpüyorum...

Yaptın mı , kısırını, yaprak sarmanı ( dolmanı demiyorum bak, sarmanı, dolma doldurulur, yaprak sarılır...:)  ) , yaş pastanı, mumunu, maytapını neyin??? :)

Laf eder şimdi o küçük yazılı d'ye :)

Her ne kadar hayatındaki önemim KP'n kadar olsa da ( her ikimize eşit laf sokuluyor, adama sempati duyuyorum :))  en iyi dileklerle kutluyorum yeni yaşını.

DD ve ikizi BB, 

otuz beşinci yaşınızı kutlar, nice nice güzel yaşlar dilerim. herkese dediğimi size de diyorum. otuz beş yaş yolun yarısı olmasın üçte biri olsun sizin için. :) tabii hayırlısıyla, sağlıkla, mutlulukla güzel yaşlarınız olsun.  :18: 

2. " D " yi küçük harfle yazmışım düzeltemiyorum...

Ebru abla ben de düzeltemedim. Sistem kabul etmiyor. Dikkat ettiyseniz bir zamandan beri başlıkların da ilk harflerini otomatik olarak büyük harfe çeviriyor, biz küçük yazsak bile... ama D ve D nin arasında boşluk olursa büyük yazıyor. haberin ola! :)

canım canım arkadaşım DD ciğim, iyi ki doğmuşsun,

nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, pimpiriksiz yıllara hep birlikte inşallah...

BB ciğim, senin için de sağlık ve mutluluk diliyorum. Bir arada ve huzurla geçireceğiniz bir yıl olsun

Edited by suer

bu arada çocuklar da dahil olsun diye BBler bize gelecek akşam. kvyi de aradım çağırdım. çok şaşırdı. eli ayağına dolandı.

doğum günün ama sen başbaşa kendi istediğin gbii vs. dedi geveeldi. 

gelin siz buyrun lütfen filan dedim :)))

ooooo DD ciğim iyi ki ikizin BB ile birlikte doğmuşsun! :))) iyi ki de ikizlerinizi doğurmuşsunuz! :)))

seni kocamaaaaan kucaklıyoruz! iyi ki doğmuşsun! iyi ki doğmuşsunuz! :)

bu arada çocuklar da dahil olsun diye BBler bize gelecek akşam. kvyi de aradım çağırdım. çok şaşırdı. eli ayağına dolandı.

doğum günün ama sen başbaşa kendi istediğin gbii vs. dedi geveeldi. 

gelin siz buyrun lütfen filan dedim :)))

çok iyi yapmışsın DDcim Sen iyi ol, çağır, gelmezse kendi bilir. Sen adım atarsan onlar belki daha fazla adım atar sana, o da var.

yıllar önce bugün bir DD ve bir BB dünyaya gelmiş. :-) Hoş gelmiş. :-)

yıllar sonra her ikisi de ikiz annesi olmuş. ;-) iyi ki olmuşlar...

DD doğum gününü kutlar nice yaşlar dilerim.

BB burayı okumuyor olabilirsin, DD sana okur. Senin de doğum günün kutlu olsun. Her şey gönlünce olsun. 

Bir dilek tutun ve mumlara üfleyin! ;-)

dogum gunu.jpg

dogum gunu.jpg

son zamanlarda gözlerimin sıkça aradığı, çokça bulamadığı devrem DD'm ve can kardeşi BB iyi ki doğmuşsunuz. Mutluluğunuz daim olsun, yavrularınız ve tüm sevdiklerinizle sağlıklı uzun bir ömrünüz olsun inşallah.