Jump to content
miço

Ne Yapsak ?

Recommended Posts

ben sizi görmeye gelecem inşallah :) 

miço kalacak yer ayarlayamadık ben sende kalacam :) o çok beni görmek isteyen kuznelerimin bir kısmı yurrta bir kısmı öğrenci evinde kalıyor.

bu nasıl misafirperverlik çabuk bana kalacak yer bulun gidiyorum sizinle görüşmeyecem dedim bunlara :)))

sağ olun..evet bahar polenler ucucular doğa uyanırken bız aılecek uyum sağlamayı bırazcık krızle atlatıyoruz olsun sonrası super mıs gıbı yaz bu yıl dört gözle bekliyorum yazı nedense..

kıstan nefret ettım dıyerek kırmıyayım kendısını :) bende ısı gucu bırakıp tamamen onlara kanalıze oluyorum daha zor ama onların daha mutlu oldugu bır zaman dılımı benım ıcın her gun bugun ne gunu sorusu olmayacak mesela..

bu haftasonu hayatımın en güzel haftasonlarından birisiydi :)

iş sebebiyle izmire gittim.

ilk izmir fikri çıktığında miçoyu görmek aklımdaydı ama orada 4 adet kuzenim ve bir arkadaşım olmasından ve vaktimin iki günle sınırlı olmasından sebep; miçoyu görebilmek konusunda içten içe umutsuzdum da..elimden geleniş yapacaktım ama çok da elimde değildi :)

gitmeden önce miçoyla o kadar çok konuştuk ki.. kuzenlerim "ne yani aydayılda bir izmire geleceksin ve onda da sadece sanal alemden tanıdığın birisi için 40 km. gitmeyi mi düşünüyorsun?" olmaz çıt pıt hayatta olmaz diye diye miçoya artık iyice umutsuz olduğumu açıklamıştım ki.

işçi bayramı diye merkez için plan yapmadık.

kuzenlerin yapmaya çalıştığı diğer program gümledi.

kahvaltı için ayarladıkları yere diğerleri gönülsüzleşti diye gidilmedi.

resmen ince ince ince kader ağlarını ördü :)

oraya gidilemedi buraya gidilemedi.

kahvaltı planı da tesadüf miçonun evinin yolunun üzerine düştü!

gittik gittik gittik...

ve miçoyla kucaklaştık!

evlerine misafir olduk :)

o şirin masmavi gökyüzünün altındaki masmavi berrak denizin kıyısındaki evinde sessizliğin ve yeşilliğin içinde miço ve arkadaşlarıyla çok ama çok keyifli her birimize bir şeyler kazandıran çok keyifli bol kahlahalı bir sohbet ettik :)

ben bu hayatta başımıza gelen her şeyin bir vesile olduğuna inanıyorum.

ben dünki DD değilim mesela.

izmirn havası mı suyu mu bilemem ama insanının o sakin güleryüzlü rahat ve rahatlatıcı havası ankaraya dönüşümü zorlaştırsa da bana çok ama çok şey en önemlisi de çok değer vereceğim bir arkadaş kazandırdı :)

öyle hissediyorum işte!

izmire taşınıcam yerleşecem görürsünüz!

:) :) :)

Burdan yazarak ne kadar anlatılır bilmiyorum ama çalışayım; DD kadar güzel yazamam ama söyliyim :)

Çoooooooooook güzeldi.....iyi ki geldin.çok teşekkürederim...hala seni konuşuyoruz (ben ebrulardayım da )kıtalar ötesinde ki kocama anlatıyorum :)

Banu , Nihal en kısa zamanda sizleri de bekliyorum ...

Bir dahaaaaaa iyi ki geldinnnnnnnnn