Jump to content
Banu_T

Çınar Ve Poyraz 4 Yaşında

Recommended Posts

Marge'ın yakışıklı, altın saçlı oğulları Çınar ve Poyraz, doğumgününüz kutlu olsun güzel yavrular :)  aslında 2 gün önceydi ama bugün yazmaya fırsatım oldu. Nice mutlu yıllarınız olsun, yüzünüz hep gülsün:)

Teşekkür ederim :) Bu 4 yılın çoğuna tanık olmamış hissiyatındayım. Hayatımın en hızlı geçmiş 4 yılı!

Dün küçük çocuklu bir anne " ..maşallah sana ile süren bir cümle kurdu. Gözlerini sonuna kadar açarak, "Maştallah diye bebeklere denir, ben artık 4 yaşındayım, boyumun uzunluğuna bak " dedi. Artık bebek olmadıklarını dan dan kalbime kalbime saplıyorlar zaten.

değiller tabi kocaman delikanlı oldular ama kabul etmek çok zor oluyor değil mi? Onlar bizim küçük bebeklerimiz hala. Annelerimiz söyleyince komik gelirdi ya doğruymuş ne kadar büyüseler de bizim gözümüzde hep küçük kalacaklar.

iyi ki doğmuşlaaaar!

ne güzel bir mutluluk onların bu hallerini izlemek!

marge , bu 4 yaş bizim için sihirli yaş idi :) diliyorum sihir tadında, mutluluk dolu bir yıl olsun sizin için de..

happy birthday!

severim ben onları. :)

nice nice güzel yaşlar dilerim. 

doğum günleri kutlu olsun, ömürleri mutlu olsun. ;)

(marge, babanın da yeni yaşını kutlarım. ona da nice güzel yaşlar dilerim. sağlıklı, huzurlu, mutlu... ;) )

Teşekkür ederim Lalecim, ben de senin 15 subatını kutlarım :)

Unutmamışsın! "sevdiğim" bir tarihti bir zamanlar, şimdi Çınar & Poyraz, dedeleri ve eniştemin doğum günü olarak hafızamda... ;)

Emel nasıl bir sihirden bahsediyorsun ben de merak ettim şimdi :)

Bizdeki durumu söyleyeyim oğlum çok sakin, çok efendi, söz dinleyen bir çocuk oldu.

Kızımı bıraksam düz duvara tırmanacak. Fiziken ve ruhen o kadar yoruyor ki bizi haftasonu mahvetti yine :(

Bizde ki sihri şuydu;) öz bakım işleri bi nebze hafifliyor birer kuçük adam oluyorlar çünkü, anne daha rahatlıyor ama buna eş oranda dilleri pabuç gibi olmaya başlıyor, ha babam sorular sorular:))) çık işin içinden çıkabilirsen:)))fucking four falan dedikleri işin bu kısmı bence;)

Pek mutlu yaşları, yılları olsun minik adamların:)

he hee, sarma vardı kısır yoktu bile :) Yiyecekleri ben hazırladığım için pek kısıtlıydı menü, beyim az önce laf çaktı, bir dahakine biraz daha çeşit yapalım diye :) Şölen kutlamalara gelince, tam görmemişin oğulları onlar her sene 3 parti. ZATB sayesinde geçen sene ikiz anneleriyle dörtledik hatta :)

Homer çekiyor tabi ki. Benim çektiklerimde, çekmek istediğim nesneyi değil fonunu görebilirsin genellikle. Ben astiğmatım yüzünden olduğunu söylüyorum yakın çevrem ise yeteneksizlik olduğunu düşünüyor :)