Jump to content

su arıtıcı kullanımı  

10 members have voted

1. 1. su arıtıcısı kullanıyormusunuz?

• evet kullanıyorum.(hangi marka olduğunu belirtmelisiniz.)
    • hayır kullanmıyorum.

Recommended Posts

damacanadan kurtulmayı ıstıyorum cam sıse su alıyorum 5 lıtrelık alıyorum yada kucuk su sıselerı ama olmuyor hazır sormaya baslamısken sorayım su arıtıcısı kullanananız var mı? kullanıyorsanız hangı marka?

Edited by nih@l

vayy nihal anketler manketler! forumu pek etkin kullanirir gordum seni : ))

ben de yaparim hemen. kiskandim.

ama su ariticisi kullanmiyorumu isaretleyince oylamadi. digerini de isaretle dedi. belki tek soruda yapabilirsin. su marka, bu marka, kullanmiyorum gibi. hani cevaplayip kullanmayanlarin sayisini da gorebilmek acisindan.

vayyyy anket eklendiğinden bile haberim yoktu, nihal harikasın :)

bundan sonra açtığımız her konuya bir anket ekleriz artık.

ispinoz bu en çok senin işine yarayacak :) bkz. ispinozun eski anket konuları :)

hayır seçeneğini işaretleyemedim. Hayır'ı cevap olarak kabul etmiyor anket.

Ben su arıtıcısı kullanmıyorum , ama kullanmayı düşünüyorum. Hem damacanadan zehirlenip hem de bunun için para vermek istemiyorum. 

amway su arıtıcısı kullanıyordum TR'de! :) 

sırf onu alabilmek için üye olduydum amway'e, böylece baya bi indirimli almıştım! 

eğer araştırmaların sonucunda amway'i seçecek olursan ve üye olmak istemiyorsan, benim alış fiyatımdan sana da sipariş edebilirim arkadaşım :) 

burada henüz parama da kıyamadım, o angarya (takılması filan) işe de cesaret edemedim, pet şişe ile su alıyorum!! çok fena aslında, değiştirmek lazım!! 

zor değil aslında, formu doldurmak birazcık angarya ama, ondan sonra online kendin istediğini alıyorsun rahat rahat, "giriş" fiyatlarından :) 

gülme ama, ben hala amway bulaşık deterjanı filan kullanıyorum ama birde burada üye olmaya üşendiğim için, TR'den sipariş ediyorum, eşim gelirken getiririyor! :) pes bana, dimi? :) 

sadece bir yere takılabiliyor değil mi? Yani mutfaktaki musluktan arıtılmış su gelirken banyodakinden normal şebeke suyu geliyor diye biliyorum. Çünkü bir arkadaşım kullanıyordu (marka bilmiyorum) mutfağa uymadığı için wc'ye taktırmışlardı içme suyunu oradan dolduruyorlardı. Tabi o wc'yi hiç kullanmıyorlardı.

direkt evin su şebekesine takılanları da var...

sadece mutfak musluğuna takılanları da var...

hangisi hangi özellikte açıkçası hiç bir fikrim yok kullanmıyoruz ...

ben, içme tadını çok etkilediği için damacana yerine şimdilik kullanmayı pek düşünmüyorum....çayın, kahvenin tadı bile bir başka oluyor sanki bana göre.

Waternet diye bir arıtma cihazı takıldı iş yerinde ..

suyun tadı iyi .. her ne kadar ben bu ev tipi arıtma cihazları inanmasam da .. damacana ve pet şişe sulardan daha kötü değil herhalde

aylık bir bedel ödüyorsun .. ve şirket her şey yapıyor .. bakımı .. filtre değişimi vs. vs .

hem şık duruyor .. sıcak soğuk ve oda sıcaklığı veriyor ..

Annemler kullanıyor üst katlarında olduğum için onlardan suyumuzu temin ediyoruz :) ihlas pazarlama da bir tanıdık çalışıyordu onun vesilesiyle taktırmıştık yıllar önce.. 3 filtresi var her yıl ücretli olarak değiştirmek gerekiyor o kısmı külfetli oluyo 300 tl değişim :( ama memnunuz tadı gayet iyi çay, yemek herşeye kullanıyoruz...

Merhaba Sevgili Anneler ve Anne Adayları,

İkizlerim olmadan önce de sağlıklı beslenmeye dikkat ederdim ama hamileliğim ve sonrası daha pimpirikli oldum :)

Uzun bir süre ben de su arıtma cihazı almayı düşündüm ama kafamda soru işaretleri vardı. Çok araştırdım, şu an kafamdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıran Mitsubishi Cleansui Su Arıtma Cihazını hem evimde hem de ofiste kullanıyorum. Yakınlarıma da öneriyorum, kullananlar çok memnun kaldı.

Öncelikle Mitsubishi hepimizin bildiği çok güvenilir bir marka. Ben Mitsubishi Cleansui nin musluk tipi olanını kullanıyorum. Takması çok kolay ve tesisatçı gerektirmiyor. Bakım gerektirmiyor ve 3 yıl garantisi var. Bir kartuş 48 damacana su veriyor. Su arıtma cihazlarını araştırırken, diğer markalardaki şikayetlerden birinin de kartuş bulamama olduğunu görmüştüm. Bu cihazda kartuş bulamama sorunu yok, internetten sipariş verebiliyorsun. Bunların dışında benim için asıl önemli olan suyu arıtınca minerallerin de gidiyor olmasıydı ki gördüğüm kadarıyla diğer markalarda suyu arıtınca mineralden yoksun saf su kalıyor. Mitsubishi Cleansui ise zararlı maddeleri tutup faydalı mineralleri azaltmıyor, kısacası mineralleri azalmamış sağlıklı su kullanmış oluyorum. Tadı da güzel ayrıca.Şimdi çocuklarıma içirdiğim su konusunda içim çok rahat. Dileyenler için ürünü sipariş ettiğim internet sitesinin linki; www.maviprogram.com (Musluk tipi dışında sürahi tipi olan modelleri de vardı sitede.)

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim...