Jump to content
Banu_T

Sinema/tiyatro/aktivite

Recommended Posts

hiç 3D film izlemedim desem inanır mısınız? :) gerçekten hiç gitmedim. Üniversitede bir dersimiz vardı sadece orda kullanmıştık stereoskopik gözlükleri. Bir de Fi tarihinde tatilyada bir simülasyona girmiştim ama gözlük yoktu oturduğumuz koltuklar hareketliydi, acayip birşeydi o :)) Bildiğim budur. 3D'nin çocuklara zararlı olduğu ile ilgili yazdığım diğer şeyler duyduklarım, okuduklarımdır. O gün gittiğimizde gişedeki görevli almadı içeri bizi çocuklar küçük diye. Eşimin de başı ağrırmış 3D izlerken. Biz bugün hiçbir yere gitmedik. ben bir markete gittim geldim, onun dışında bütün gün evde pinekledik.

neyse, korktuğum kadar korkunç değildi! :) 

yani tamam, daha sakin çizgi filmler daha çok hoşuma gidiyorlar elbette ama, kadifemin hatırı için katlanmakla kalmayıp, zevk bile aldım :) en ön sırada oturduk, içinde gibiydik herşeyin! :) legolarla aramızda insan yoktu hiç yoksa! :)

hiç 3D film izlemedim desem inanır mısınız? :) gerçekten hiç gitmedim. Üniversitede bir dersimiz vardı sadece orda kullanmıştık stereoskopik gözlükleri. Bir de Fi tarihinde tatilyada bir simülasyona girmiştim ama gözlük yoktu oturduğumuz koltuklar hareketliydi, acayip birşeydi o :)) Bildiğim budur. 3D'nin çocuklara zararlı olduğu ile ilgili yazdığım diğer şeyler duyduklarım, okuduklarımdır. O gün gittiğimizde gişedeki görevli almadı içeri bizi çocuklar küçük diye. Eşimin de başı ağrırmış 3D izlerken. Biz bugün hiçbir yere gitmedik. ben bir markete gittim geldim, onun dışında bütün gün evde pinekledik.

ben de ilk kez izledim üç boyutlu.

bu arada 

http://blogcuanne.com/2014/02/04/kibirmaximum/

ben de ilk kez izledim üç boyutlu.

bu arada 

http://blogcuanne.com/2014/02/04/kibirmaximum/

Aa aynı durumu ben de yaşadım Atlantis'de. Mısırı bölmelerini istediğimde birini poşete koysak olur mu dediler ben de hiç sorgulamadan olur dedim. Demek sebebi buymuş.

Zira, benim için önemli olan her birinin eline ayrı ayrı mısır paketi vermekti. Ayrı ayrı alsam bitiremiyorlar. Kalanı ben yemek zorunda kalıyorum.:)    

Moana'ya gittik biz. Çok beğendik. Tatil bitmeden gidin izleyin.

İstanbul'da olanlar için tiyatro oyunu önerim de var Şehir tiyatrolarında Yaşasın Barış. Meğer geçen sezon da izlemiş bizimkiler, unutmuş yeniden bilet almışız ama olsun ikinciye de zevkle izlediler.

Büyükler için de bir oyun önerim var yine şehir tiyatrolarından. Hayal-i Temsil. İlk Türk kadın tiyatrocular Afife Jale ve Bedia Muvahhit'in hayatından kesitler var. Biraz ağır bir oyun ama ben çok beğendim.