Jump to content
ispinoz

Köşe Takımları, Üçlü Koltuklar, Kanepeler

Recommended Posts

Ne kadar yerin varsa o kadar genisliyorsun... Cocuklarina ona gore mantikli ve az oyuncak al... Yoksa dur durak bilinmiyor bu oyuncak konusunda! Benim kadar az oyuncak alan bir insanin evinde bile yer gok kiler oyuncak! 

Bir heves bir sepet oyuncak aldık.Müzikli kitap ve hikaye kitapları aldık.Kitapları yırtıp yediler,oyuncaklarıda kırıp döktüler.Ya terliğimle ya şarj kablomla ya da yemek kaşığıyla oynuyorlar.Bu sene bir daha oyuncak almam sanırım.Seneye akılları ererse isteklerine göre alırız.

Çok güzellermiş ama rahat olucaklarını sanmıyorum.Benim koltuklar çok rahat çıktıda 1 yıl geçmeden biz eskittik.Kızlar elleri kirliyken heryeine dokunuyorlar.Örtü bile çözüm olmuyor.2 gündür de çok hastalar koltuğun üstüne kusup duruyorlar.Güzelim koltuk gitti.1-2 yıl sonra yüzletirim artık.

ağustosta aldığım oturma takımım(neye güvendiysem biri krem biri turkuaz..)belkide 20 kere silindi..halım da neye güvediysem içinde turkuaz serpmelerin olduğu krem ağırlıklı..yemek odasını sade ama kırık beyaz aldım..düşünün o salonu..neredeyse sürekli 5 bebe oldu evde..bende çözümü halıları ve koltukları model ve renk olarak birebir aynısına kaplama yapan kişiye başvurmakla buldum.salı günü geliyor ..bakalım çözüm olacak mı? kılıflar halı e koltuklarımla birebir aynı...(öyle denildi)