Jump to content
ispinoz

Köşe Takımları, Üçlü Koltuklar, Kanepeler

Recommended Posts

benim de tv sehpasına ihtiyacım var. yemek odası takımının konsolunun üzerine koymuştuk çocuklar ayaklanmaya başladığı zaman. O gün bugündür konsol tepesinde televizyonumuz.

şuna benzer çok sade bir şey istiyorum

www.casa.com.tr/tr/urunler/tv-uniteleri/free

kocam istemiyor öyle, hiç sevmiyor duvarda. Çünkü oturduğumuz yere göre çeviriyoruz biraz televizyonu. Asılı olunca mümkün değil tabi. Asma aparatımız da vardı hiç kullanmamıştık, taşınırken vermiş birine :(

sade olsun istiyorum salon. kalabalık hiçbir şey olmasın. Böyle sade bir şey bakıyorum ama rengi koyu biraz bunun, daha açık renk olsaydı iyiydi.

teşekkürler ispinoz..genç işi değilde spor işte :) senin baktıklarından açık renk olanı çok beğendim..

banucum tv sehpasına bayıldım bende böyle birşey bakıyordum mudo da var ama inanılmaz pahalı..

biz mutfak dolaplarını yaptırdığımız ustamıza yaptırdık tv sehpasını hem istediğimiz modeli çizdik hem de uygun oldu :) varsa çevrenizde güvendiğiniz usta öyle de olabilir..

hatta ütü odasına bir dolap yaptırdık o ustaya ,tamamen kendim çizdim ütü masası, çamaşırlık,kurutma makinesi ,elektrik süpürgem hepsini içine alıyor dışarda birşeyler olsun sevmiyorum..bizim arkadaşlar arsında bir tabir var herşey düzenlenince mis gibi olunca ''kutu gibi oldu ohhh'' deriz  öyle yani :)

miçocuğum yaptırmayı düşünüyorum ama istediğim gibi olmamasından korkuyorum. Mutfak dolaplarını ve oda kapılarını yaptırdığım marangoz var ama dolap kapaklarının kenarlarını çok keskin yapmış hiç hoşuma gitmedi ama birşey de diyemedim kayınpederimin tanıdığı olduğu için carlayamadım yani :((( Hazır mobilyalar öyle değil, köşelere elini sürdüğünüz zaman kesmez dikat ederseniz. Hiç aklıma gelmezdi böyle birşey, bilseydim önceden uyarırdım. Diğer mobilyaların da öyle olmasından çekindiğim için hazır bakıyorum. Ya da başka bir marangoz bulacağım, dilediğim kadar cırlayabileceğim biri :)

ispinoz çok zarif şeyler beğeniyorsun böyle naif kırılgan çıtı pıtı kanepeler :)

banucum parayı kayınpeder odemıyor keske azıcık cırlasaydın tanıdıga daha cok nazın gecmesı lazım

nihalcim evet çünkü neredeyse onbeş yıldır benim evim de dahil her yeri saran o blok blok, küp küp, kaba saba mobilyalardan gına geldi. kıvrım istiyorum, incelik istiyorum, yine sade olsun ama zarif olsun istiyorum :)

:) çok güzelmiş ispinoz bizim merdivenli ama ağaç o yüzden olmaz zaten biz tadilat hakkımızı doldurduk :)

biz de senin gibi ,5 yıl gemilerde olduğumuz için öğrenci evi gibiydi eşyalarımız geçen sene biraz toparladık :)

banucum ben nihale katılıyorum azıcık cırlayabilirdin.haklısın kenarlar sivri oluyor ama biz ütü dolabını (baya büyük),merdiven altı dolap ve kiler kapılarını,tv sehpası,bar masası gibi bişey ve orta sehpayı 1700 tl ye yaptırdık o yüzden iyi oldu :)

aaa buarada benim orta sehpam tekerlekli tekerler görünmüyor ama rahatlıkla ordan oraya sürüklüyorum çok rahat :)

miço'cum

gibi sormuşsun ama evet güzel bir takım olsa da bana göre değil. :) neden diyeceksin, kol kısımlarınıın kapladığı yer çok büyük değil mi sence de?

bu arada sabah yine uykum kaçtı 6.30 sularında aklıma geldin ve senin adının neden miço olduğuna dair jetonum o an düştü : )) bu arada forumdaki favorim olan nicknamelerden biri.

Edited by ispinoz

emelcim ben de çok beğendim ama baksana etrafta başka hiç bir renk yok. yani o kadar yalın o kadar beyaz olacak ki ortam böyle bir renklendirme ile daha bir güzelleşecek. öbür türlü ortalığı çıfıt çarşısına çevirme riski var. :)

linkteki sehpa da güzelmiş ispinozcum modern ve sade. Ama ben böyle tam yere oturan değil de ayaklı bir şey istiyorum ama aşağıdan kablo görünmesi sorun olabilir ona bir çözüm düşünmek lazım.

miçocuğum mutfak yapılırken başka bazı aksilikler oldu kp zaten epey sinirlendi ustaya bir de ben bu sebepten ortamı daha da germeyeyim dedim. Zaten olan olmuş, herşey takılmıştı geri dönüş olmazdı sanırım.

merdivenlere ben de bayıldım ispinoz :) evde merdiven yok apartmanınkileri mi yapsak içimiz açılır binaya girince :)