Jump to content
miço

Pilsan Çit Arıyorum

Recommended Posts

kızlara bir köşe yapmıştım aldığım çiti L şeklinde kullandım duvar kısımlarına da yastıklar koymuştum ama artık yastıklardan duvara tırmanıyorlar ve kafalarını yastık aralarından duvara çarpıyorlar bir tane daha çite ihtiyacım var....

duyan duymayanlara sorsun :)

Ela, bizimkiler bundan değil ama 2 set var bende. balkon kenarına filan koyarsın sendekini de. İstanbula gelen giden olursa hepsini yollarım sana, Sarpın Umuduna bağış karşılığı :)

sahibinden de sıfır bir çit var bendekinin aynısı 120 tl.sıfırı en ucuz 165 aslında..ben 177 ye almıştım

şimdi onu alıcam 120 ye sonra sizin depolardan bizim çitten çıkarsa bile sakın söylemeyin...çoook üzülürüm ona göre 

almadan size akşama kadar daha süre tanıyorum ve konumu güncellemiş oluyorum :)

yer soğuk olur diye çift kişilik eski yatağımın çevresinde kullanıyoruım o yüzden sıkıntı banucum...evimiz müstakil ve klima ile ısınıyoruz o yüzden yatağı kaldırmak istemiyorum

tamamen çevrelemek istiyorsun yani, o zaman 2 takım bile yetmez belki de. Yatağın bir ya da iki kenarını koltuklarla sınırlandırman mümkünse o kısımlara çit gerekmez. Açıkta kalan yerlere de bir takım yeter belki. Bilmiyorum görmeden fikir yürütmek kolay tabi ama hani beyin fırtınası yapıp masraf yapmadan alternatif çözüm yolu bulur muyuz acaba diyorum :)

post-26648-0-08001400-1389190652_thumb.jpgpost-26648-0-78390600-1389190672_thumb.jpg   bak böyle... duvar kısmındaki yastıklara tırmanıp kafalarını duvara çarpıyorlar o kısmı tamamlıycam benim kullandığım setin bir parçası fazla bile iki tane yetiyor yani..

çok büyümüş kızlar maşallah onlara :) büyümüşler de yaramazlığa bile başlamışlar. O yastıkları devirirler artık. Mevcut çitleri çitleri duvar tarafına alsan ön tarafı da diğer eşyalarla kapatmak zor olur, hem bir boşluk bulurlarsa da kaçarlar. Bu durumda çit şart gibi görünüyor.