Jump to content
ikkoli

ZATB Hepi börtdeeeyyyy !

Recommended Posts

çok çok teşekkür ederim hepinize de! :) 

mesajlarınızı gördüm ama, yazamadım bir türlü zira şifrelerimde filan bir karışıklık yaratmayı başardım, sonunda anaperimize ağlandım da, beni tekrardan foruma girebilir hale getirdi :) 

43 oldum mu sandınız? 

yok yahu, 34 oldum sadece, siz mumları ters okumuş olmalısınız! :) 

ama en güzeli şu ki, pembemle kadifem 12 olduğumu düşünüyorlar! :) 

Kendi açtığı başlığı değil bu başlığı hortlatayım dedim :-) 

Bi daha bi daha Happy Birthday arkadaşım! 

Bu vesile ile ikiz doğurup bu siteyi açan Ana Perimiz başta olmak üzere siteye katkıda bulunan içerik yaratan herkese teşekkür ederim. Tüm bunlar, yani hepimizin enerjisi biraraya gelmeseydi ben ZATByi tanıyamazdım! Yani hep eski çağlar ne güzeldi internet mi vardı telefon mu vardı deriz ya... İşte o çağlardan birinde olsak hiçbirinizi tanıyamazdım, ZATByi bulamazdım, dünyanın öbür ucunda can arkadaşım, süper motivasyon koçum olmazdı! 

Kuccak dolusu sevgiler hepinizeeee ama en çok da Doğum Günü Çocuğusuna... 

:give_rose:  :give_rose:  :wub:  :air_kiss:

İmza:

Sevgi böceği Edibüdü! 

doğumgünün kutlu olsun güzel arkadaşım :) seni tanıdığım için çok mutluyum, iyi ki varsın

o güzel temiz yüreğinden geçenlerin hepsi bir bir gerçekleşsin inşallah, mutlu yıllar :give_rose::air_kiss:

(a! ne buldum bakın böyle smiley de varmış)

celebration

Burçtaşım, canım arkadaşım, varlığıyla hayatımı zenginleştiren, iyi ki hayatımda var diye mutlu olduğum insan; :wub: 

iyi ki doğdun iyi ki varsın. Her şey güzel gönlüne göre olsun inşâallah  :angel: 

Eşin, pemben, kadifen, sevdiklerin ve sevenlerinle musmutlu, başarılı, hayırlı, sağlıklı yaşların olsun inşallah  :give_rose: 

:18:  :JC_cupidboy:  :50004577: 

Hayatıma dahil olmuş en güzel şeylerdensin ZATB. Taaa nereden Beylikdüzün'ün fuarına  gelerek yüzümü güldürenlerden,  'aşure' dedim diye, kapıp taa nereye getirip  gözümü dolduranlardan.. Nerede olursan ol, ya da ben nerede olursam olayım, mesafe manasız seni seviyorum. İyi ki doğmuşsun..

ayyy març'tan sonra ne yazsam sönük kalacak ama dur bir deneyeyim... :)

zatbım yardımsever, pozitif arkadaşım. benim aklımda bile "zatb gibi düşünmek" diye bir kavram var daha ne olsun? işte böyle iz bırakıyorsun...

çok şükür ki zatb'ımız var. var ki doğuşunu kutlayabiliyoruz, var ki sevebiliyoruz :)

:oley:

ayyy ne kadar güzel duygular ifade etmişsiniz burada :) bir yandan kocaman gülümsüyorum, bir yandan ağlayacağım neredeyse :) smiley gerçekten müthişmiş!! :)

celebration  celebration  celebration

celebration  celebration  celebration

Ayyy iki gün önce senin için başlık açacağım dedim ama işler öylesine yoğundu ki açılan başlığa bile şimdi yazabiliyorum ne olur kusuruma bakma Zeynep cim

Bedeni çok uzaklarda olsa da yüreğini hep yüreğimde hissettiğim en zor anlarımda beni hep ayakta dimdik tutmayı başaran benim canım arkadaşım mutlulukların en fazlasını hak ediyorsun Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar diliyorum ve seni çok seviyorum

benim aklıma bile gelmez kusura bakmak ki :) kimse bana açmasa, ben kendim açarım buraya konu "ehem benim doğumgünüm geldi!" diyerek! :) 

sen kendin duruyorsun dimdik ayakta yelizcim, o senin kendi başarın! :) 

ben de seni çok seviyorum, o ayrı! :)