Jump to content
ikkoli

Teknoloji kraliçelerim, Iphone 5 önerir misiniz ?

Recommended Posts

Telefonumu değiştirmem şart oldu, piyasada iphone 4S yok, 5 almam gerekiyor. 5S demeyin o kadar param yok, 5 bile yeterince pahalı.

Serbest çalışan biri olarak telefon ve haberleşme benim için çok önemli o nedenle uzun vadeli öddemeyle iphone5 alayım diyorum ama daha önce hiç kullanmadığım için bu paraya değer mi bilmiyorum...

haydi bana yardımcı olun :)

tamamen teknolji özürlü olarak, telefonumda teknolojinin çok gerisinde :))))

eşimde 4s var, bence teknoloji özürlü biri olarak kullanımı çok rahat...o yüzden 5 de eminim ki iyidir..

yurtdışına gidip gelen birisi yok mu ikkoli??? sipariş versen....biraz daha ekonomik olabiliyor... 5 yerine 5s alabilirsin belki böylece....

bir de geçenlerde iş yerinde erkek ahalisi kendi aralarında telefon muhabbeti yaparken iphone'larda batarya sorunu olabildiğini bahsettiler.  ????

ilknurcum bende ayfon beş var.  bundan önce de 3 ve 4 kullandım. çok memnunum. fotoğraf makinesi kullanmıyorum artık. foto editlemesi paylaşması, çok kolay. çeşitli uygulamaları sayesinde bankacılık işlemlerimi falan da oradan yapıyorum. araya bir ek aparat satın alıp sunumlarımı da onunla yapıyorum.   internet bağlantılı her iş oradan gidiyor. şöyle ki Ipad var ama iphone dan ötürü ona çok da fazla ihtiyaç duymuyorum.

maalesef fayda maliyet analizi yapamam çünkü parasını ben vermedim. :) eşimin şirketine hediye olarak geldi. ben nasiplendim. yani bunca faydasına rağmen kendi cüzdanımdan o kadar para harcamaya gönlüm razı gelmez. :)

benim eşimde 4 var ben çok karşı olduğum için basit bir telefon kullanıyordum arkadaşların ısrarıyla çin malı bir android telefona geçtim sırf foto çekmek ve kelimelik oynamak için (scrabble)...benim telefonum jiayu türkiyede yok ama kaynım bu teli, çok beğenince bunu getiren arkadaşım (bu işlerden çok anlıyor)bir telefon önerdi yanılmıyorsam general mobile olabilir onu yarın sorarım kesin modelini...

bizim bu anlayan arkadaşa ben teknik adam diyorum o kadar yani o diyor ki:ıpone android değil o apple bünyesinde veri iletişimi sağlar falan ben çok anlamıyorum o kısımlarını ama ıpone kullanıcısı eşimde bu telefona göz koydu bile :)  yani o parayı vereceksen samsung galaksi almalıymışsın ama o parayı vermene gerek yok ben yarın o telefonun markasını öğreneyim bir bak istersen...

buarada kelimelik oyuncuları varsa kullanıcı adlarını paylaşırlarsa oynayabiliriz :) :)

Android düşünmez misiniz İlknur hn.? Ben telefon konusunda teknoloji bağımlısı değilim. Tlf bozulup kullanılmayacak hale gelmeden yani sadece bir üst model olsun diye değiştirmem. Eski tlfnum bozulunca almışken bari teknolojiye ayak uydurayım deyip bunu aldım. Galaxy s3 mini benimki. Eşim de s2 kullanıyor memnunuz biz samsungdan. Iphone'a göre daha hesaplı.

Bende i-phone 4 kullanıyorum, pek sorun yaşamadım, memnunum..4s ve 5 lerde daha çok şarj sorunu varmıs galiba..yurtdısı alımlar daha uygun ilknur, fırsatın varsa öyle hallet bence..

bizim bilgi işlem müdürü der ki,

iphone estetiktir ve popülerdir. modadır akımdır.

ama uygulamalarını web tabanlı çalıştırır.

andriod mac os tan bin kat daha gelişmiş bir sistemdir ve teknolojidfen anlayan birisinin samsung yerine iphone alması anlaşılmazdır der :))

2 kere samsung denedim, yıldızım barışmadı, hep problem yaşadım.

aldım iphone5'i yurtdışı ihtimalim yoktu çünkü, mecbur teneşir vade ödeyecğim şimdi, off off.

hepinize çok teşekkür ederim :air_kiss:

4, 4s, 5 falan hepsi gayet iyi. Bu aralar tek sorun IOS 7 update'inde.

Rezil ötesi bir update. Yapmadıysanız sakın yapmayın şimdilik.

Ve evet iPhone kullanınca telefonunu her gün hatta bazen aynı günde  2-3 kez şarj etmeyi öğreniyor insan

ben memnun olunmadığını duyduğum için İOS 7'ye update etmedim... ve de evet şarj katili :) şimdi arabaya da alıcam şarj aleti ama çakmağım bozuk, ulen bir iphone aldık, iş arabanın çakmağının tamirine kadar gitti :help:  :diablo:

Steve Jobs bunu hayal etmiş miydi acaba?

BIM diye bi mağaza olsun, adamın teknoloji harikası ürünleri orda günlük kampanyalarla ucuza satılsın falan...