Jump to content

Recommended Posts

benim kızlar cimnastik kursuna başladılar derin çok mutlu ama duru çok zorla gidiyor anne ben gitmiycem diyor derin de o zaman beni çok kıskanırsın biraz sabret diyor duru zavallı bebeğim derin öyle dedikçe zorla gidiyor bende bir iki ay daha yollayayım bakayım sonra ne olacak şimdilik kararı ona bırakmıyorum

muhtemelen onun kararına yenileceksin öznur :)))) bu cüceler çok kararlı ve inatçı çıkıyorlar :)

geçen sene yazın ikisini de gönderdik.... biri zorla gitti..biri mutluydu.... hadi öğretmenle yıldızları barışmadı dedik...

ara verdik, kış girişinde bir kez daha başka bir yer denedik.... biri mutlu, diğeri mutsuz... hatta derse girmeyip kapı önünde beklemeye başladı.

sorduk 'kesin gitmicem' dedi... gitmedi... :) mutsuz olanı istediği başka bir şeye gönderdik. diğeri jimnastik de devam etti bir süre ..

ama ikisini ayrı yerlere getir götür işi işkence gibiydi... sana da kolay gelsin bu durumda.

Arkadaşlar, 

Çocukları jimnastik kursuna göndermek istiyorum.

Doktor, özellikle Alper'in bacaklarının kuvvetlenmesi için (sağ bacağında erken doğuma bağlı az miktarda katılık olduğunu söylüyor, iki ayağının üzerinde net bir şekilde zıplayamıyor mesela, at gibi ikileyerek zıplıyor ( ne biçim bir benzetmeyse bu umarım anlatabilmişimdir  :P:   )) jimnastiğe göndermemizin iyi olacağını söyledi.

4-5 yaş için Ankara'da önerebileceğiniz bir yer var mı ?

eve mi aldınız trombolin? 

Bu arada Olimpik Jimnastik kaydımızı yaptırdık. Gerçekten Hasan Hoca çok kendinden emin ve ikna edici. Bizimkiler de çok mutluydular deneme dersi çıkışında. Bakalım neler olacak ? :smile:  :smile: