Jump to content

Recommended Posts

o kadar yakınız ki evden çıkıp arabaya binsem 3 dk sonra sendeyim :) hatta haftanın iki günü göreve gidip gelirken oradan geçiyorum.

yaz iş programımız o kadar yoğun ki müthiş bir koşuşturma içindeyim :( Seninle tanışmayı, minik kızlarını sevmeyi çok isterim. İnşallah bir gün kısmet olur. Lahmacun bahane, ikizannesi sohbeti şahane :)

Her zaman beklerim Banu.Evim carrefourada çok yakın.Haftada 3-4 kere yuruyerek gidiyorum.Carrefourdada bulusabiliriz.Sormak istediğim çok şey var.Kızlar seneye 20 aylık olucak yarım günde olsa bir okula yazdırmalı mıyım?Hangi okul?gibi gibi

Cumartesileri oyun grubuna götürüyorum.Orda çok mızmızlanıyorlar.Kimseye gitmiyorlar.İkiside bana yapışıyor.Oyunlara fazla katılım göstermiyorlar.Kalabalıktan korkuyorlar.Açılmaları için elimden geleni yapıyorum olmuyor.Aylardır oyun grubuna götürüyorum.Sürekli parka, avm ye ,bebekleri olan arkadaşları ziyarete gidiyorum.kv lere ,görümceme gidiyorum.Hemen hemen hergün dışardayız.Bazen sıcakkanlı davranıp ortama uyum sağlıyorlar.Bazende biri yüzlerine bakıp ay ne sevimli dese ağlamaya başlıyorlar.Bunlar ne zaman düzelir.Okula göndersem açılırlar mı ?

Havalar güzelleşti parkta buluşuruz diyecektim ben de :) eşim iyileşsin, işlerim de biraz hafiflesin arayayım ben seni, bir organizasyon yapalım.

Okul için biraz erken gibi. Çalışmayı düşünmüyorsan bir süre daha evde kalsınlar derim ben. Oyun grubuna hiç götürmedim, biz direkt kreşe başladık. Okullar konusunda öneride bulunabilirim, 3 yıl gönderdiğim okuldan çok çok memnundum mesela tavsiye edebilirim orayı. Aile gibi olduk o 3 yılda.

Oyun grubuna hiç götürmedim. 20 ayda o tepkiler normal aslında, 3 yaşından sonra yaşıtlarıyla sosyalleşmeye başlıyorlar genelde.

Benimkiler misafir sevmezdi, özellikle kızım ağlardı eve biri gelince (her gün gördüğü babaanne dede hariç). Şimdi bana sormadan eve misafir davet ediyor, biz cumartesi müsaitiz gelebilirsiniz diyormuş davet etmek istediği kişilere :)

Havalar güzelleşti parkta buluşuruz diyecektim ben de :) eşim iyileşsin, işlerim de biraz hafiflesin arayayım ben seni, bir organizasyon yapalım.

Okul için biraz erken gibi. Çalışmayı düşünmüyorsan bir süre daha evde kalsınlar derim ben. Oyun grubuna hiç götürmedim, biz direkt kreşe başladık. Okullar konusunda öneride bulunabilirim, 3 yıl gönderdiğim okuldan çok çok memnundum mesela tavsiye edebilirim orayı. Aile gibi olduk o 3 yılda.

Oyun grubuna hiç götürmedim. 20 ayda o tepkiler normal aslında, 3 yaşından sonra yaşıtlarıyla sosyalleşmeye başlıyorlar genelde.

Benimkiler misafir sevmezdi, özellikle kızım ağlardı eve biri gelince (her gün gördüğü babaanne dede hariç). Şimdi bana sormadan eve misafir davet ediyor, biz cumartesi müsaitiz gelebilirsiniz diyormuş davet etmek istediği kişilere :)

Şuan 15 aylıklar eylül gibi 20 aylık olucaklar.Bizimkilerde bir ara eve kimseyi sokmuyordu,biz bir yere gidemiyorduk.O günleri atlattık çok şükür.Bende misafir davet ettikleri günleri bir görebilsem.Eşimde 3 yaştan önce okula göndermek istemiyor.Hatta oyun grubundada mutsuz oldukları için orayada göndermek istemiyor.

Ben genelde müsaitim istediğinde ara canım.

Bizim sitenin parkı var ama bizden başka kimse gelmiyor.Birkaç çocuklu arkadaş var onlara gidiyoruz ama yetmiyor işteMecbur gidiyoruz oyun grubuna.Umarım yazın havuza gelen çok olurda kızlar 1-2 arkadaş edinir

Doğacak 3. nedeni ile ve çalışan bir anaları olduğu için 22 aylık yuvaya başladılar. İçine sinen varsa evde durdukları kabahat diye düşünüyorum! Orada sosyal gelişimleri çok daha ilerliyor bence... 

http://www.posta.com.tr/bim-iphone-x-satacak-bim-den-sasirtan-ilan-haberi-1388752

"Şu anda akıllı telefonlar arasında en pahalı seçeneklerden biri olan Apple'ın en yeni modeli iPhone X, ekonomik ürünlerin satışını gerçekleştiren market zinciri BİM'de rafa çıkıyor. iPhone X'in BİM'de satışa çıkmasının en dikkat çeken yanı ise şu anda Türkiye'deki satış fiyatının oldukça altında bulunması."