Jump to content

Recommended Posts

kızlara yemek hazırlamak için çıktım ama aklıma geldi, yazayım dedim.

nereye yazacağımı bilemeyince konu açtım. sık sık paylaşımını yapıyoruz zaten, konusu olsun dedim.

bugün bimde 5 adet ahşap askı 5 tlye satılıyor. çok uygun geldi 15 adet aldım. gayet güzel. kaydırmaz bant geçirilmiş içine.

ihtiyaç varsa evinize gitmeden bir uğrayın derim, belki hala kalmıştır..

başlık reklam özelliği taşıyorsa ikkolicim değiştireyim..

Edited by hit.y

annem de hep bim de uygun şeyler oluyor diyor, bana da yakın var, haber edin iyi bir şey olunca da alayım bari :)

Yeliz askılarını dolabına asınca hepsi aynı yöne bakacak aman hata etmeyesin ZATB kızar :)

O değil de toblerone ları kaçırdım ben, ispinozum haber verdi sagolsun gecen, bir gün sonra gittim yerinde yeller esiyordu:) Askılar da iyimiş yelizcim sagol, arada hatırlatın valla;)

askı dediniz de daha ben yazlık kışlık değiştirme işkencesine giremedim, bak o aklıma geldi şimdi :nea:

Bir gün çokkkk zengin olursam kocamannn bir evim olacak..

O evde dolaplarla dolu kocamannnnnn  bir giyinme odası olacak.

Ve yazlık kışlık ayrı yerlerde olacağı için ,her sene bu yazlık-kışlık ayırma işini de yapmayacam:)

(Allahım nasıl güzel bir hayaldir bu)

Mehtap senin de olsun bu evden..Sende ayırma :)

ben seviyorum yaa yazlık kışlık ayırmayı...evde biliyorsunuz kutulardan bir dünyam var..ve benim için çok sorun olmuyor..

kışlıklar yıkanıp ütülendikçe bir ara kutuda birikiyor..sonra yazlık kutuları çekmecelere boşaltılıyor,çekmeceler ve ara kutudakiler artık ismi kışlık kutuları olan kutulara..

ama kutu deyip geçmeyin..bunlar kendi aralarında da ayrılan kutular ..hani meriç nehri gibi...

bende kimyasallarına bayılıyorum

,domestostan daha etkili güldal çamaşırsuyu ve yağçözü tam benim gibi çamaşırsuyu psikolarına göre :)

buarada bende sevmiyorum ama ;  mecbuuuuuuuurrrrr     napacan....:)

Bir gün çokkkk zengin olursam kocamannn bir evim olacak..

O evde dolaplarla dolu kocamannnnnn  bir giyinme odası olacak.

Ve yazlık kışlık ayrı yerlerde olacağı için ,her sene bu yazlık-kışlık ayırma işini de yapmayacam:)

(Allahım nasıl güzel bir hayaldir bu)

Mehtap senin de olsun bu evden..Sende ayırma :)

Hatta kışlık evimiz İst. da yazlık evimiz ben diyeyim Datça sen de Kalkan oralarda olsun, ne yazlık ayıralım ne dolap derleyelim, he gıı olma mı :good:

bak ben gül agacına bağladım bilem bu akşam;)

Hatta kışlık evimiz İst. da yazlık evimiz ben diyeyim Datça sen de Kalkan oralarda olsun, ne yazlık ayıralım ne dolap derleyelim, he gıı olma mı :good:

bak ben gül agacına bağladım bilem bu akşam;)

Ben bu sene gül ağacını unuttum:)

Dün çok yoğundum aklıma bile gelmedi..

Ama zaten gül ağacına gitmeme gerek yok..

O zaten biliyor aklımdan geçenleri..

Tam yatacakken aklıma geldi ' sen biliyorsun,ağaç peşinde koşmama gerek yok..Bir ara ilgilenirsin artık!' deyip havale ettim :)

bu arada ben bime çok gcıık kapıyorum ama önünden her geçtiğimde de uğruyorum.

ne onla ne onsuz olmuyor.

süngüm düştü anlıyor musunuz beni :) yazlık kışlık ayrımında fenalık geldi, kocanın tişörtleri sandığımdan çok çıktı onları askılayıp kaldırmam gerekti fakat askı yetmedi. 5 gündür adama askı aldıramadım, ben de çıkamadım. en sonunda bundan haberim olunca çözüldüm :)))

beni ne tarih ne de Hamide affetmeyecek biliyorum :))

ama bu bim çok kışkıtrıcı :)

süngüm düştü anlıyor musunuz beni :) yazlık kışlık ayrımında fenalık geldi, kocanın tişörtleri sandığımdan çok çıktı onları askılayıp kaldırmam gerekti fakat askı yetmedi. 5 gündür adama askı aldıramadım, ben de çıkamadım. en sonunda bundan haberim olunca çözüldüm :)))

beni ne tarih ne de Hamide affetmeyecek biliyorum :))

ama bu bim çok kışkıtrıcı :)

Hiç endişen olmasın YelizCAN..

Yazdım seni bir köşeye :))

Hatta DD gülüm de yazdı..

Ben biliyom :)

hamide ankaraya gel de pikniğe gidelim.

bimden Le cola dost süt peynir zeytin alırız. tüpte çay demler yakantop oynarız.

Hatta pikniğe giderken yedek tişört (kelimeye dikkat!) alalım yanımıza,askıları da Yeliz getirir asarız ağaç dallarına.

Kırışmaz :)

hani hep ZATB bize gelmesin diyorum ya, bizde yazlık kıslık karmakarışık, zati her ikimizde eski kıyafetlere sığmadığımız için dolaba bile girmeyen dışarıdaki bir askılığın üzerindeki 3-5 içine girebildiğimiz kıyafetten olusan yığından seçiyoruz giyeceklerimizi. Dolaptaki askılarında her biri ayrı telden çalıyor, büyük kısmı kuru temizlemecilerin plastik askılarından

ay bak sizi hiç başıboş bırakmaya geliyor mu :) 

askılar ters, yazlık kışlıklar yapılmamış, kuru temizleyici askıları filan! pof yani! :) 

iyi, böyle mutluysanız :)

ya, valla benim kafam karışıyor, dolaplarım dağınık gözüküyor gözüme :) 

ne zaman böyle bir alışkanlık edindim, rahmetli annem de var mıydı, yok muydu bunu bile hatırlamıyorum! :)