Jump to content
edibudu

DD bu sana gelsin! :)

Recommended Posts

Allah'ım şunu bir Kadıköy-Karaköy vapurunda hazırladığımıza sahiden inanamıyorum! :) 

kafamızda bir hunimiz eksikti, artık hotozumuz sayesinde yokluğunu pek aramıyor gibiyiz huninin! :) 

var ya delisiniz siz! çok güldüm :)

feyste resimlerinizi gördüm kelebeklerin annesi ile.

sanırım dün doğum günü temalı gününüzdeydiniz :)

yalnız başlığı ilk gördüğümde " DD bu da sana girsin" diye okudum (çok iyrencim biliyorum)   :give_rose:

ayrıca ikkoliye  foruma pooplie smiley'si ekletmeyi unutmuşsunuz :)  hotozlu mavi bi surat filan. ay hotoz ne ya? otuz horozun kısaltması gibi.otuz horoz ibiği şeklinde diye mi acaba :)))

ay pes DD! :) 

töbe töbe! :) 

gülmekten ne yazacağımı bilemedim! :) 

ve sahiden, bence de! :) 

anaperimmmm anaperimmmm duy sesimi! :) 

hani bize bir hotozlu smiley? :) 

hey, geliyorsunuz dimi hepiniz cuma sabahı ikizanneleri hybrid zirvesine? :) 

var ya delisiniz siz! çok güldüm :)

feyste resimlerinizi gördüm kelebeklerin annesi ile.

sanırım dün doğum günü temalı gününüzdeydiniz :)

yalnız başlığı ilk gördüğümde " DD bu da sana girsin" diye okudum (çok iyrencim biliyorum)   :give_rose:

ayrıca ikkoliye  foruma pooplie smiley'si ekletmeyi unutmuşsunuz :)  hotozlu mavi bi surat filan. ay hotoz ne ya? otuz horozun kısaltması gibi.otuz horoz ibiği şeklinde diye mi acaba :)))

Yok kız o doğum günüsü kendiliğinden oluştu..

Planlı değildi yani..

nerdesin sen? evet sen! ihmalkar ötkür. bi gün demedin şu kızlarla bişiy yapmaya ankaraya gidem diye.

söylemesi ayıp olcak geçen ben bir kaç ikiz anası ile tesadüfen bir araya geldim. gidilen yerde alkol yoktu her birinin çantasından gazete kağıdına sarılı birer şişe şalgam suyu çıktı :P veya vişne suyuydu bilemiyorum ben içmedim :P

başlık konusunda aynı şeyi yaşamışız dd :)))  valla içimiz fesat :) vakti zamanınd ao pis küfürbaz haydoyu izlemiştim ordan kaptım herhalde bunnarı ben :)))

ilahi seher kız nasıl okudunuz onu öyle

nerdesin sen? evet sen! ihmalkar ötkür. bi gün demedin şu kızlarla bişiy yapmaya ankaraya gidem diye.

söylemesi ayıp olcak geçen ben bir kaç ikiz anası ile tesadüfen bir araya geldim. gidilen yerde alkol yoktu her birinin çantasından gazete kağıdına sarılı birer şişe şalgam suyu çıktı :p veya vişne suyuydu bilemiyorum ben içmedim :p

O tesadüfen biraraya geldiğin ve çantasında yılların ACE li Ayşe teyzesi gibi şalgam suyu taşıyan ikizanalarının adları S ve G ile mi başlyor??