Jump to content

Recommended Posts

sevgili ikkoli mesajda hata yapıp düzeltiyoruz ya orada hemen şuna benzer bir şey yazıyor: ispinoz mesajını düzeltti. birileri bu mesajı okuduktan sonra silersek ya da değiştirirsek yanıltıcı olmasın diye bu mesaj otomatik çıkıyor, tamam anlamlı.

ama daha yazdığımızın birinci dakikasında şayet imla yüzünden düzelttiysek o işlem düzeltmeden sayılmasa olmaz mı? bunun bir ayarı olmalı 1 ya da 2 dakikalık bir tolerans göstermeli. sanki forum ilk açıldığında öyleydi gibi?

teşekkürler.

ben de farkettim bunu.forumun ilk gunleri boyle degildi.mesajlarimda bir harf hatasi bile gorsem duzeltmek istiyorum hemen bu yazi cikinca sanki icerigi de degistirmis gibi oluyor.bir de eski konulardaki turkce karakterleri duzeltiyoruz ya,su an duzelttiklerimin hepsinde bu yazi var.

fotoğraf nasıl konuluyor beceremedim ben

The member gonully cannot receive any new messages

Bu mesajla karşılaştığım için, size buradan mesaj gönderemedim. Mailinize bakar misiniz? :smile:  Oradan göndereceğim. 

o bu değil de az önce bişe keşfettim.. size biri mesaj atıp bi sayfayı link verdiyse burdan ve siz o kişiye özel mesaj atıyorsanız özel mesaj olarak değil de sayfadaki konuya mesaj olarak gidiyor.. amanınnnn link verirken özel mesajlarda tikkat etmek gerek

o bu değil de az önce bişe keşfettim.. size biri mesaj atıp bi sayfayı link verdiyse burdan ve siz o kişiye özel mesaj atıyorsanız özel mesaj olarak değil de sayfadaki konuya mesaj olarak gidiyor.. amanınnnn link verirken özel mesajlarda tikkat etmek gerek

Hayır Seher, öyle bir şey yok canım! Sen bence sayfayı açmışsın. Oraya yazmışsın cevabı yanlışlıkla... özel mesaja yazıyorum diye. ;)

aaaaaaaaa şimdi dediğini yaptım :)) hemen bakıcam :))gitmişmi attığım linke :))