Jump to content
hit.y

yeni içerik' i göremiyorum

Recommended Posts

Yeliz, o bende de oldu bir ara.

Neden oldu biliyor musun?

Hani "yeni içerik" sayfasında sol altta seçenekler var ya. ben onlardan bir şeylere bastım ettim. amanın bir de baksam artık ne zaman "yeni içerik" butonunu tıklasam ekran üzgün ben üzgün birbirimize bakıyoruz. :D 

Üyeliğimi girmeden bakınca bakabiliyorum yeni içeriğe, yoksa bakamıyorum falan. bir müddet böyle devam etti.

sonra gene bir gün karıştırdım oraları, şu anda sorsan neye bastın diye ben de tam bilmiyorum. "tüm forumlar"a falan bastım sanırım. her şey normale döndü. :)

deneme yanılma yöntemi her zaman iyidir.  :biggrin: 

solda en altta ''Diğer'' yazanların bi altında ''takip ettiklerim'' kısmı tık'lı kalmış. niye oraya basmışsam :)

tıkını açtım geri geldi içerik :)

Lalem bozmadın sen de tekrar demi :))

Edited by hit.y

solda en altta ''Diğer'' yazanların bi altında ''takip ettiklerim'' kısmı tık'lı kalmış. niye oraya basmışsam :)

tıkını açtım geri geldi içerik :)

Lalem bozmadın sen de tekrar demi :))

Süper, çok sevindim.

Yok yok. Dediğim gibi sana söylerken denemedim. Bozarım falan diye.  :smile: 

benim de basima gelmisti.hatta sordum burada cevap alamadim :) aynenn dediginiz gibi sol tarafta biryerleri kurcalayinca duzelmisti.simdiye kadar bu sorunla karsilasmayanlar aklinizda bulunsun karistirmayin oyle sol tarafi filan :)

benim de basima gelmisti.hatta sordum burada cevap alamadim:) aynenn dediginiz gibi sol tarafta biryerleri kurcalayinca duzelmisti.simdiye kadar bu sorunla karsilasmayanlar aklinizda bulunsun karistirmayin oyle sol tarafi filan :)

Banu, senin sorunu görmemiş olabiliriz canım, kusura bakma. :blush:  Görseydik yardımcı olmaya çalışırdık. 

yok yok ikizannelerinin kocaman bi aile diye başlık açılmış ya.. ikizanneleri kocaman bir aile ya da ikizanneleriyiz.biz kocaman bir aile olmalıydı doğrusu sanki.. onu demek istedim :)

yazım yanlışı var sanki ben mi yanlıyorum yoksa o da anlamlı bi cümle mi :) türkçe soru çözmeyeli dilbilgisi karıştırmayalı yıllar oluyor ya yanılıyor olabilirim :)

canım, ben onun farkında bile değilim. :) yani ikizannelerinin  yazdığının :) ben onu direkt ikizanneleriyiz.biz diye okuyorum. Geek-Girl-geek-nerds-eyeglass-smiley-emo acaba bu 3,5 derece gözlüğü değiştirsem mi? Aslında biraz daha erken yatsam sorunum çözülür, zira uykusuzum ben bugün! dikkat etmemişim o yüzden. :)))

baktım beni bloke etmeye çalışanlar var, ben de bir sistem kurdum kendime. tüm yazışmalarınız görüyorum ve yayınlıyorum. şimdi siz düşünün :)))

ay şaka tabii :)))