Jump to content
hamide

Çok Borçlandım!

Recommended Posts

:tongue:  :tongue:  diyaloglara bayıldım..

yaa benim bunlara özenmem normal mi , gelseler büyüselerde böyle yapsalar falan demem ,gebelik psikopatlıklarından mı yoksa :rolleyes:

hani siz bakırköy falan deyince,ben  yanlış bişeyler hissediyorum gibi geldi de....

yine süper bir macera :) siz çok yaşayın e mi.

dün bizim Mert oğlan da daha önce bir kez bizimle bir kez de kreşle gittiği akvaryuma tekrar gitmek istediğini söyledi.

aynı yere üçüncü kere gitmesi için para veremeyeceğimi, bu tip yerlere bir kere gitmenin yeterli olduğunu, ben arkadaşlarından ayrılmasınlar diye ikinci kere de gitmelerine izin verdiğimi falan söyledim, bana çok sinirlendi,

bir ara beni balkondan aşağı atmakla tehdit etti.

bu tip şeyleri nasıl ve ne zaman öğrenecekler çok merak ediyorum, para sınırsız onlar için... offf

ha sonra barıştık elbette, baktı ki ben tehditleri sallamadım, kedi gibi yanaştı yavaştan :)

bizde bile başladı bu tip diyologlar tabi delikanlıca değilde 7 yaşça ilerde ne yapacağımı bilemedim valla benimde onlara en büyük borcum şu kedilerden istiyorlar hani kendi kendine hareket eden onunda tanesi zaten 159 tl neler yaptım vazgeçmesinler diye ama nafile kara kara onu düşünüyorum alsammı almasammı diye