Jump to content
hamide

Çok Borçlandım!

Recommended Posts

evett söyle iki sene sonraya rezervasyon yapıver sana zahmet arkadasım:)

Tamamdır..İlknur'a da soralım .. İster misin İlknur sende??

Yan yana olanlardan bakarım ben..

Komşu oluruz :))

sen evlatlık ver onları :p

ben alırım mesela :)

(kendine 2 kız daha yapmaya çalışan hain arkadaş)

şubat tatilinde ilk ucakla gönderiyorum ikkoli:)))) 

Hamidecim hiç yalnız değilsin merak etme... Birkaç senedir bizim evde de benzer durumlar var.

Hatta geçen Selen'in okulunda Eskişehir-Ankara gezisi vardı. Telefonda bana yalvarıyor nolur babam izin versin gideyim.. Hem bak çok değil, yarısını ben haftalığımdan!! veririm bile dedi :))

Sonuç mu, babası izin verdi tüm masraflarıyla ama son anda okuldan iptal edildi... :(

Hamidecim hiç yalnız değilsin merak etme... Birkaç senedir bizim evde de benzer durumlar var.

Hatta geçen Selen'in okulunda Eskişehir-Ankara gezisi vardı. Telefonda bana yalvarıyor nolur babam izin versin gideyim.. Hem bak çok değil, yarısını ben haftalığımdan!! veririm bile dedi :))

Sonuç mu, babası izin verdi tüm masraflarıyla ama son anda okuldan iptal edildi... :(

Zaten haftalıklarından verince biz vermiş olmuyoruz :)

böyle gelecekten bed haber verenleri bloklayıp yazdıklarını göremeyeceğimiz bir hizmet de sunuyor mu acaba yeni forumumuz

Hiç borçlanmadan tecrübelerimizden faydalanıyorsun işte..Daha ne:))

ay cok guldum Hamide sizin ev cok hareketli. :)

dusundum de kucukken bayram harclıklarım azalınca bende hep tamamlatırdım :)

sana ve tabiki bizee coook para lazım :)

bu harçlık işi beni geçen sabah fena gerdi... hani bana da ne oluyorsa şimdiden...

sabah okula giderken kızların burunları aktığından ve hafta sonu da torbido gözündeki tüm yedekler tüketilmiş olduğundan markete yanaşıverdim...

yan okulun üniforması üzerinde 13-14 yaşlarında bir kız çocuğunun kahvaltılık niyetine aldıkları : 1 lt. kola + 1 paket çitos/patos (adı herneyse) + 1 ad. milka çikolata

böyle gelecekten bed haber verenleri bloklayıp yazdıklarını göremeyeceğimiz bir hizmet de sunuyor mu acaba yeni forumumuz

dimi! bende gelecekte girecegimiz bu borc batagindan simdiden bk korktum yahu!  :wub:  :blink:  :unsure:

bu arada, baksaniza yeni ikoncanlarimiz superler ha! :)

Tamamdır..İlknur'a da soralım .. İster misin İlknur sende??

Yan yana olanlardan bakarım ben..

Komşu oluruz :))

Aaaa tabi ki isterim, hem de benimkisi şöyle geniiiişşş olsun, malum uzun kalacağım :blink:

deme öyle seher çok da çabuk büyümesinler ya, baksana zaten hıza :wacko:

canım ben hep onların eğitim hayatına göre hazırlık yaptım da ondan belki bu isteğim.. bir de ben ne ev aldım ne araba (hoş yakında araba sürprizi yapabilirim) ev parası yerine kuzular için para biriktirdik.. zaten türkiye kazan biz kepçe dolaşacağız tüm gelirlerimizi de onlar için harcayacağız.. ne mutlu ki para harcayabilecek çocuklara sahibiz.. feda olsun onlara herşey..

yirim onları ben yaa uyuyunca bile özlüyor insan :)

Hamideee siz çok yaşayın emi :)

sizin ev çok kaliteli bir sitcom tarzında. bize de yazılarla aktardığın için teşekkürler. bayılıyorum sizi okumaya :)

Sağol gözüm :) Alalım ara sıra senide bizim eve :)