Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Öptüm Geçti

Recommended Posts

Öptüm Geçti

Dün akşam yemek sonrası ikisi de dışarı çıktı.

Dışarı çıktı derken sitenin bahçesine..

Bir arkadaşları ile vakit geçirecekler, basketbol oynayacaklar vs.

Derken 1 saat kadar sonra Ege eve geldi.

Görüntüsü bir hayli sinirli.

Odasına geçti.

Oda ışığını ve tv yi açmadığını fark etim.

Ki bu mümkün değil, çünkü o satte maç var!

Odanın kapısından kafamı uzatıp baktım.

Işığı açmamış, üzerinde ki montuna sarılmış yatıyor.

—Ege bir sorun mu var?

—Evet! (Sinirli bir ses)

—Ne oldu oğlum, maç var seyretmiyor musun?

—Çok sinirliyim! (Aynı ses tonu)

—Ne oldu kuzum?

Deyip yatağının kenarına oturdum.

Ağlamaya başladı…

Yüzünü gizlemeye çalışarak.

Anlattı…

Arkadaşı ile (güya) şakalaşmışlar. Arkadaşı biraz sert davranarak bunu yere düşürmüş.

Üzeri çamurlanmış, dizi sıyrılmış, sırtı acımış vs.

Canı yanmış kısaca.

Efe de yanındaymış. Biraz müdahale etmiş ama sanırım yeterli gelmemiş.

Oğlum da canı yanınca arkadaşını uyarmış ve hiçbir şey demeden eve gelmiş.

—Ben ona çok kızdım, çok canımı yaktı, hiçbir şey demedim bende onun canını yakabilirdim.. Karşılık vermemek için kendimi zor tuttum! Ama istemedim, böyle arkadaşlık olmaz.

Bunları söylerken benim güzel kuzum içini çeke çeke ağladı.

Çok üzüldüm tabi ki. Sakinleştirmeye çalıştım.

—Ege hatırlıyor musun sen bebekken canın yandığında ben seni öperdim geçerdi. Deneyelim mi belki yine geçer?

—Deneyelim dedi zoraki gülümseyerek

Denedik 

Sıyrılmış olan dizini öptüm, yere düşünce acıyan ellerini öptüm, ağlayan gözlerini öptüm.

Saçlarını okşadım, o güzel kafasını öptüm.

‘’Siz benim kıymetlimsiniz sizi çok seviyorum. Olur böyle arkadaşlar arasında konuşur halledersiniz, sıkma canını’’ dedim..

Göğsüme bastırdım sıkı sıkı.

Ağlamayı bıraktı.

Anneler için çocuklar kaç yaşında olursa olsun ‘’o hala çocuk’’..

Büyümüyorlar yani..

13 gün önce 14 yaşını bitirmiş 15 yaşından gün alsa da..

Onlar benim hala çocuğum..

Öptüm geçti!..

Üç Silahşörler' in En Büyüğü

Hamide ÖTKÜR 

Allah'?m ben bile okurken içim ezildi, s?zlad? resmen. smiley19.gifYerim Ege'yi! (yaln?z baştan EFE'yi hayal ederek okudum. EFE sand?m. :) ) Dün annemi k?zd?rd?m biraz, sonrada öpmeye falan çalıştım o da mahsus yara ?aka yar? gerçek "Git, rahat bırak beni." falan derken, t?rna?? parma??ma batt?. Kan ç?kt? falan, sonra ben de "anne bak sen yapt?n bunu. parma??m acıyor." deyince; "Öpeyim de geçsin." dedi ve öptü.. smiley4.gifsmiley17.gif Bunu yazan insan da 46 gün önce 30 ya??n? bitirdi. Gene de annesinin ??mar?k/annesine ??maran, nazlanan kuzusu. :P

Allah'?m ben bile okurken içim ezildi, s?zlad? resmen. smiley19.gifYerim Ege'yi! (yaln?z baştan EFE'yi hayal ederek okudum. EFE sand?m. :) ) Dün annemi k?zd?rd?m biraz, sonrada öpmeye falan çalıştım o da mahsus yara ?aka yar? gerçek "Git, rahat bırak beni." falan derken, t?rna?? parma??ma batt?. Kan ç?kt? falan, sonra ben de "anne bak sen yapt?n bunu. parma??m acıyor." deyince; "Öpeyim de geçsin." dedi ve öptü.. smiley4.gifsmiley17.gif Bunu yazan insan da 46 gün önce 30 ya??n? bitirdi. Gene de annesinin ??mar?k/annesine ??maran, nazlanan kuzusu. :P

cok duyguland?m :( cok guzel yeti?mi? bir cocuk maşallah. bende annemi gorduşumde hep beni opmesini isterim benimde 35.5 bucuk yas?mda oldugumu dusunursek cocukluk gecmiyor.

cok duyguland?m :( cok guzel yeti?mi? bir cocuk maşallah. bende annemi gorduşumde hep beni opmesini isterim benimde 35.5 bucuk yas?mda oldugumu dusunursek cocukluk gecmiyor.

anne öpücü?ü her derdin ilacı :) kızlar da var m?yd? acaba ortamda? Hani belki ellerdeki s?yr?klar?n yanında yere dü?ünce karizma da az?c?kda??ld? diye dü?ünüp bu kadar çok sinirlenmi?tir belki. K?yamam ya, büyüseler bile anne kuzular? bunlar?n hepsi :)

anne öpücü?ü her derdin ilacı :) kızlar da var m?yd? acaba ortamda? Hani belki ellerdeki s?yr?klar?n yanında yere dü?ünce karizma da az?c?kda??ld? diye dü?ünüp bu kadar çok sinirlenmi?tir belki. K?yamam ya, büyüseler bile anne kuzular? bunlar?n hepsi :)

Hamide git Allaha?k?na yaa.. gece gece kopard?n yine beni..smiley19.gifsmiley9.gif O ya?larda arkada?l?k çok önemli.. bence Egenin acıyan can? değil birazcık k?r?lan burulan yüre?i..severim ben onları, hiç canlar yanmas?n, gönüller k?r?lmas?n inşallah..

Hamide git Allaha?k?na yaa.. gece gece kopard?n yine beni..smiley19.gifsmiley9.gif O ya?larda arkada?l?k çok önemli.. bence Egenin acıyan can? değil birazcık k?r?lan burulan yüre?i..severim ben onları, hiç canlar yanmas?n, gönüller k?r?lmas?n inşallah..