Jump to content
ozlem1981

TÜTÜLERİM

Recommended Posts

Kızım sane ne diycem... FBdeki Tütü Prensesi sen misin? Ada kız ile olan tütülü fotoyu alıp koymuş da... Yani senin yaptığın tütüyü bir başka tütücü koymasın diyorum. Bir türlü de bakamadım....

Kızım sane ne diycem... FBdeki Tütü Prensesi sen misin? Ada kız ile olan tütülü fotoyu alıp koymuş da... Yani senin yaptığın tütüyü bir başka tütücü koymasın diyorum. Bir türlü de bakamadım....

tütünün prensesleri

Ay pek şahaneler! Benim kızın yazlıklarını çıkarayım ortaya o zaman renk belirlerim hemen! :-) Crocslara yaptırtmaya kıyamam ama dawg alıp yollasam yapar mısın? (napiim giydirdiğim terliğin ne olduğunu bilmek isterim!) Tütü Prensesim, şu fotolardan bi liste yap da koyalım siteye... 

hepsi cok guzel..Ellerine saglik..5 yasada yapiyormusun? kizimin dogumgunu icin dusundum...

sağol canım çok teşekkürler yapıyorum tabiki sana bile yapabilirim yaş sınırı yok yani :D

Buda bizim kıyafetlerimiz Eline sağlık cok guzel olmus Özlem...

ççnmbnbnhjj--jklülökük-kğkğöğüöüüüğçi

çiç

ç

içi

ç

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

post-20241-0-21786700-1365429663_thumb.jpg

ayy özlem ellerine sağlık hepside çok güzel. buraya giremediğim zamanlarda face'te görmüştüm. almak istiyorum ama alamıyorum. benim erkek fatma kılıklı kızlar etek, elbise gibi kız giyecekleri görmeye tahammül bile edemiyorlar. ne desem ne yapsam yok. erkek olmak istiyor defne. neymiş: erkekler daha kolay hazırlanıyormuş saçları 2 saat taranmıyormuş. elbiseler aldım özensinler diye ama bi kere giydiremedim. evde onlar bana bakıyor ben onlara askıda duruyolar öyle. :wacko:  :sorry: