Jump to content
Sign in to follow this  
Misafir

ikizlerden sonra tekrar bebek ??

Recommended Posts

Misafir

bu arada ben eski üyeyim digerinin ?ifresini unuttum :)diger hesab?mda gulsah d? adım çocuklarım erkek 3 buçuk yas?ndalar :)

Misafir

Bence hiçbir zaman ikizler yeter bence dermisim :))))?aka birtarafa en azından ikizler kendi ayaklar? üzerinde durmay? ö?renene kadar yap?lmas?ni tasfiye etmem ..

şimdi benim ilkimm 11 yaşındaa erkek ikizler 15 aylık ikiside erkekk bu eve tek bayan az bir tane daha lazım deyip bir bebek daha istiyorum k?z evlat hasreti ile yanıpp tutuşuyorumm tam 5 ya?? bekletyipp o zaamnki aklımda evet dersee o zaman yap?camm zamanaa niyetime ba?l?? amaa kesin yaparım benn kızımm hayalimm olsun at?kk 4 erkekk bunalt?yorlar benii ?öyle süslü püslüü f?rf?rl? kilott giydiricem onaa :)) mini etekli elbiselerr tokalar al?camm büyüdü?ünde bakm kremlerii makyaj malzemsii bol bol ciciler almak istiyorumm kızımaa o?lan çocuşundan öööö geldii ::))) çok seviyorumm oşullar?m? i?in ?akas? bir yanaa ama bir kızımda olsaa fena olmazz ikizler 5 yaşında iyidir bencede

Misafir

cevaplar?n?z için teşekkür ederimbilemedimki ben hazır?m aslında ya??m gençken kafam kaldır?yorken yapim diyorum çokta istiyorum sanki ilk çocuk olcak gibi bi istek varçocuklar 5 ay sonra 4 yas olucaksonra kreşe ba?l?ycaklarokul zamanlar? gelince olmasın? istemem yeni bebeklemi ugras?lcakokula yeni giden ikizlerlemi zor olmazm? ozaman şimdi olsa okul çaglar?na kadar karde? ayaklanm?? büyümü? olur

Misafir

bende hayırlı ise bir kızım olmasın? isterdim bir zamanlar ama artık hiçç dü?ünemiyorum bile

benim ikizlerim 1 hafta sonra 18 aylar?n? dolduracaklar ve ben şu an 15 haftalık hamileyim ve bugün cinsiyetini ö?rendim, bir kızım?z daha olacakm??. herkesin gönlüne göre olsun herşey

cevaplar?n?z için te?ekkür ederimbilemedimki ben haz?r?m asl?nda ya??m gençken kafam kald?r?yorken yapim diyorum çokta istiyorum sanki ilk çocuk olcak gibi bi istek varçocuklar 5 ay sonra 4 yas olucaksonra kre?e ba?l?ycaklarokul zamanlar? gelince olmas?n? istemem yeni bebeklemi ugras?lcakokula yeni giden ikizlerlemi zor olmazm? ozaman ?imdi olsa okul çaglar?na kadar karde? ayaklanm?? büyümü? olur
gulsahc?m dehsetle bakt?g?m kad?nlardans?n :D depresyonun bunal?m?n d?b?n? gormus b?r? olarak ?k?zlerden sonra b?r dogum daha dusunem?yorum b?le..d?ler?m gonlunce olur hersey..

konuyu açan bendim diger heab?ma geçtim çok ?ükürallahherkesin gönlüne göre versin ben pek yorulmadım çocuklar uslu oldugundan belkide istiyorum yaramaz olsalard? yorulsayd?m aslında istemezdim ama okula başlamadan 3 yapmak isterim daha sonra uuuuuuuuuuuuuuuuuzuuuuuuuuuuuun süre dü?ünmem

ben de ikizlerden sonra pes edenlerdenim:)iki kızım var allah onlara uzun ömürler versin.üçüncü çocuk isteyen arkadaşlarım helal olsun diyorumsmiley32.gifallah gönlünüze göre versin inşallah:)

Ben ikizin üstüne bir tane daha yaptım.Çal??an bir anne olarak çok ama çok zorland???m? belirtmek istiyorum. An geldiki delirmeme ramak kaldı.Belki ev han?m? olsaydım bu kadar zorlanmazd?m ,hakkından gelirdim.