Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Mezuniyet Yazısı

Recommended Posts

ayyy... pa?acıklar yaaa... burnumun dire?i s?zlad? valla arkadaşım ya... nasıl evlendirece?iz bunlar? filan, bilmem ben! üstünü ba??n? düzeltmekmi?!!! şeytan diyor ki onun üstünü ba??n? parçala smiley36.gif

Març biz anannne olmayacak m?y?z? anaanne olmak daha haval? ve kabul görmü? bi kavram de?il mi?
aynen öyle. Anneannesine bay?lmayan bir insano?lu görmedim henüz. Babaanneler de misafir gibi gidip torunlar?n? görürler evlerine dönerler sonra. Ama en az?ndan lohusa bakma derdimiz yok :) dü?ünsene çocuk do?rdum diye yatar senden hizmet bekler filan. Biz süslenip püslenip gideriz oturur ikram?m?z? yer döneriz evimize
ay març gece gördüm bunu, öldüm gülmekten.. sahi, kim çekecek lohusalar? ayol. biz gider k?z annesine kendimize hizmet ettirir yer içer kalkar?z.bir de hiç bi?ey be?enmeyiz. popomuz büyümü? de olursa ev içinde gezerken popmuzla vazo neyim devirirz :P bu arada hamidenin gelinler (yani eltiler) hamide hakk?nda botokslu hamide diye konu?acaklar dediydim, hamide duymazdan geliyor! :)

Març biz anannne olmayacak m?y?z? anaanne olmak daha haval? ve kabul görmü? bi kavram de?il mi?

aynen öyle. Anneannesine bay?lmayan bir insano?lu görmedim henüz. Babaanneler de misafir gibi gidip torunlar?n? görürler evlerine dönerler sonra. Ama en az?ndan lohusa bakma derdimiz yok :) dü?ünsene çocuk do?rdum diye yatar senden hizmet bekler filan. Biz süslenip püslenip gideriz oturur ikram?m?z? yer döneriz evimize

ay març gece gördüm bunu, öldüm gülmekten.. sahi, kim çekecek lohusalar? ayol. biz gider k?z annesine kendimize hizmet ettirir yer içer kalkar?z.bir de hiç bi?ey be?enmeyiz. popomuz büyümü? de olursa ev içinde gezerken popmuzla vazo neyim devirirz :P bu arada hamidenin gelinler (yani eltiler) hamide hakk?nda botokslu hamide diye konu?acaklar dediydim, hamide duymazdan geliyor! :)

Duydum kız :)) Duymaz mıyım . Kilo verme savaşı veriyorum bu aralar.Ömrümün yarısı diyet yaparak geçiyor.. Geçenlerde bir hesapladım.. Yemek yiyebildiğim,ama özgürce yediğim zamanlar çok az.. Ben hep aç dolaşıyormuşum.. Kilo verip,hala genç kalıp kendime 'botokslu ve yağlarını aldırmış kaynana'desinler istiyorum :)) Yarışıcam onlarla ..Kesin kararlıyım.. ( Gülru umarım bunları okumaz :) )

maşallah hamide, sanada, o?lanlarada... Tebrik ediyorum üçünüzüdesmiley2.gifBa?ar?lar?n?z?n devam? gelsin inşallah... sık? takipçinizim ve seni çok takdir ediyorum... Yaz?n? yüzümde kocaman bir gülümsemeyle okudum. henüz 1 yaşında kuzular? olan ben hayallere daldım gittim:)) Rabbim evlatlar?m?z?n mutluluşunu göstersin hepimize:))

benim kv burdan m? geçti ayol smiley36.gifsmiley36.gifsmiley36.gif

ne diyeyim ben size yahu... ilkö?retim mezuniyetli?ini bile dönüp dola??p kv'li?e başlad?n?z ya,pes walla :))))) resimleri göremedim ama yaz?n?n ya?att??? duygu seli ile görmü? kadar oldum hamidecim:)))