Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Issız Ada

Recommended Posts

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Iss?z Ada<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/b]Dün akşam yemek sonrası bir kuzene çaya davetli idik.Bizim kuzenler toplant?s?na.Hep beraber gittik.Sohbet muhabbet derken, geç vakitte eve döndük.Site girişinde ??siz eve gidin, ben arabay? park edip geliyorum?? dedim.Efe, ??ben seninle gelicem?? deyince annem ve Ege arabadan indiler.Biz de arabay? park ettik, Efe ile siteye doğru yürümeye başlad?k.O?lum elini omzuma att?, ben de onun beline sar?ld?m.?çimden ??işte A?K?? dedim.Bir yandan ??bu aralar boyu yine çok uzam???? diye dü?ünüyorum, bir yandan da muhabbet ediyoruz.O arada ate? böceklerinin sesini duydum.Ve esas muhabbet o an başlad?J? Ben bu sesleri çok seviyorum Efe. Nedense bana huzuru hat?rlat?yor.?Valla ben sevmiyorum.?Aaa neden??Bana ?ss?z aday? hat?rlat?yor. ?Söyle bakalım Efe, ?ss?z adaya dü?ersen yanına alaca??n 3 şey nedir??Sen, anneannem, telefonum!? Ege ?????Yok ya nap?cam onu alıp da!?Karde?ini almayacaks?n yani???Hayır ya..Niye alayım onu. Orada da beni sinir etsin kavga edelim diye mi? Ege?yi alayımda huzurumuz mu kaçs?n??Ege bizim huzurumuzu mu kaç?r?yor??Valla alamam anne! Ege kals?n? Sen dü?ersen sen alırs?n.?Karde?ini b?rakacaks?n yani!?B?rak?cam. Ama ?ss?z adaya dü?sem ve 5 şey almam gerekse fena olmaz.?Ne alır??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????d?n??Sen, anneannem, telefonum, pc, playstation?Yine karde?in yok yani!?O da başkaadaya dü?sün ne isterse onu als?n. Zaten O da beni almaz. Merak etme seni de almaz! Ben seni b?rakmam, babamla da ya?amam.?Neden??Bize bakamaz ki. ?Neden bakamas?n ki??Yemek yapamaz, bula??k yıkayamaz, çama??r yıkayamaz. Çok i? var.?Ben de zannettim ki, beni çok seviyorsun o yüzden beni b?rakam?yorsun. Meğer derdin, yemek, çama??r, bula??k vs. imi?!?Ta bi ki seviyorum anne ama bunlar? da göz ard? edemeyiz!Vak ti zamanında günlük gazetelerin birisinde, bir psikolog ile yapılan röportaj? okumu?tum.Konu <B style="mso-bidi-font-weight: normal">bo?anmalar ve ebeveyn kayıplar?[/b] idi.Psikolog ?öyle diyordu ??çocuklar bo?anmalar da, ya da anne-baba kayıplar?nda üzüntüden ziyade ilk olarak<B style="mso-bidi-font-weight: normal"> ??ben ne olacağım? Benim ihtiyaçlar?m ne olacak? Kim karşılayacak? Bana kim bakacak??[/b] diye dü?ünür.??Otopark ile site arasında ki kısacık yolda upuzunnnnn bir sohbet oldu. Ben de size haber vereyim dedim! Sevgi ve SelamlarÜç Silah?örlerin en büyü?üHamide ÖTKÜR

smiley36.gifsmiley36.gifsmiley36.gif ben de bizim evde böyle bir soru sorulsa -özellikle de bu aralar- benzer cevaplar alacağım? san?yorum. sevgiler yakışıklı delikanl?lara ve onların özverili annelerinesmiley27.gif yarınki s?navda da bol bol ba?ar? ve zihin aç?kl??? dilerimsmiley31.gif

özellikle iki k?z? olanlar sizinkiler de ergen olup muayyen günlerinde birbirlerini c?rmalamaya başlad?klar?nda görecem güzel olmuşlar? :P iki karde? birbirine dü?man olmuş. siz bayıl?n :P ben klasik yorumumu yapıyorum: bayıl?yorum şu tecrübeli annelerin şu bize moral veren şu konu?malar?na :P

Iss?z adaya dü?üp de Ege'yi yaynında sürüklemeyecek olması iyi birşey bence. Ne i?i var yoksunlukta. Anne ve anneanneyi de yemek ve geri kalan hizmet için götürüyor olmasın sak?n??

</span>bugün kızım,oğlum ve ye?enim parkta beraberdik,kızım? sal?nca?a bindirdik,ye?enim(5 yaşında)yandaki sal?nca?a da o oturdu biraz da kıskandışından kuzum. </span>yaren bi ba??rmaya başlad? ye?enime,hay?yyy i?ittin (yiğitin yeri diyo)...bunlar küçüklüklerinde kalcak de mi hamide </span>yok ya bunlar ergen,bu dönemler geçsin,arkadaşlar?ndan bazı kaz?klar yesinler anlarlar birbirlerinin ve ailelerinin değerlerini

Misafir

anlarlar tabi ya, hiç anlamazlar m?. ergen dönemleri, bırak k?zmay?-kavgay?, neredeyse herkesten nefret etme dönemi bile sayılabilir. her dönem gibi geçer zekiyeececim :) bu arada mesajın?n altında fotoğraf m? var? ben bu bilgisayardan göremiyorum da..

ya, bayıl?yorum bu oğluşlara ben ama yaaa! :) 5 şey içersinde karde?inin olmamas?na karde?ini üzerine tüm birikmi? parasın? ekleyip vermeye çalışmış bir abla olarak gülüp geçiyorum ?ahsen! :)) bir an tereddütüm yok ki onlar birbirlerini çok çok seviyorlar sadece bunu ifade etmiyorlar! :)) hani, karizma marizma ayağına! :)) insan?n o?lunun büyümü? olması, böyle boyuna yakla?m?? olması filan da başkabir tatlıd?r, ha hamide?

güldürdünüz beni hamidecim :))) sen ''bu a?k olsa gerek'' diye hayal kur, sonrada neler i?it :))))) ikiz olunca sevgi ifadelerini daha m? az ifade ediyorlar acaba???? bizimkiler de hala birbirlerini görür gözleri yok..ergenliklerini payla?acağım günleri merakla bekliyorum. :)

Bunun altından birşey ç?kaca??n? bildişim için sakin ve uzun bir zamana sakl?yordum okumay?... Kocaman oldu senin o?lanlar ya... Ama merak etme, onlar birbirleri olmadan 1 saniye olamazlar... Ablamla aynı evde ya?arken bana sorsalar herhalde ben de almazd?m onu yanıma... Ama ayrı evlerde ya?ayınca o payla?ma kavgalar? azalıp gidiyor... Geriye sadece kocaman bir sevgi kalıyor.