Jump to content
Sign in to follow this  
ispinoz

Forumda silinen konular hk.

Recommended Posts

sevgili ikkoli, siz orayı kilitlediğiniz için buradan yazmak zorunda kaldım. ben yazdığım şeyleri öyle ya da böyle aratıp bulma, yaşadığım duygu düşünce, heyecan, dert ve tasalarıma, mutluluklara dair paylaştıklarıma erişebilme şansım olmasından çok mutluydum. silmeseniz olmaz mı? ya da çok eski ve işlevsiz başlıkları, ikinci eller, bakıcı ilanları, seminerler vs. silseniz olmaz mı? Ya da artık çok mu geç? Neyin silineceğine Nasıl karar verdiniz? mesajınızı okuyunca gerçekten çok üzüldüm.

Zaten çoğunlukla 2. eller ve bahsettiklerin siliniyor. ama mecburen eğlence kısımlarından sildiğimiz de oluyor. bunu yapmazsak çok kısa zamanda kimse bir şey yazamayacak duruma gelecek, mecburuz maalesef :(

ayyy!! siliniyor mu mesajlarımız? benim 2. el ilanım filan yok sanırım ama burası yıllardır benim günlüğüm gibi, bebelerimin büyümelerini, mutluluklarımı, hüzünlerimi, hep burada kaleme aldım... kopyalayalım bari mesajlarımızı bi yere? :))

Ben de kendi işimi bitirmiş gibi girip arada bakıyorum İkkoli'ye tavsiye edebileceğim hazır basit template var mı diye... De git kızım kendi işine bak ya!
kuşum olur mu hiç :) sen işine de bak benim için de bak smiley2.gif