Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

19 Mayıs - Ankara

Recommended Posts

CIMG5805.JPG mert bana poz verdi! naberSüver??? :P
ay tipsiz k?l?ks?z! ya bu haftasonu merti görüp benim ona k?yafet almad???m? dü?ündü?ünüzü biliyorum, çok k?l?ks?z ama nap?y?m asla ve asla düzgün bir?ey giyinmiyor bu s?pa!

:)))))))) ay hem yorumlar hem fotolar harika..bu arada tan???rken üzerime yap??m?? TE ile kendimi tan?tmam da ayrı olay..Burcu Te ben ne demek yaa:)))hep senin yüzünden DDcan..yap??t?rd?n dilime:)))

2 gün kesmedi..Daha anlatacak çok ?ey vard? oysa.. Burcu'ya bile ifade veremedim :)) Bence biz toplanal?m çocuklar olmadan.. Yiyelim,içelim,aman sabahlar olas?nnnn e?li?inde.. Daha çok gülelim.. Yeni olu?umlar? peki?tirelim:))
pek güzel anlatm??s?n arkada??m, hele ?u mesaj?n en ho?uma gideni smiley2.gif cumartesi gecesi muhabbetini kaç?rd?m ya, fena yan?yorum :)

Anam bunlar arabalar?m? çarp?yor,çocuklar?m? birbirine çarp?yor belli de?il.. Rezillik diz boyu..
Hamidecim, bir ara Deniz yan?ma geldi ve "annem o büyük a?biler var ya, içerde ç?ld?l?yolar, yapmay?n diyoruz ama dinlemiyolar" diye çok ac?nas? ve a?lamakl?bir ?ekilde dert yand? :))) annen falan hepimiz ifade tarz?na çok gülmü?tük :))

Ay benimkiler bütün danal?klar?n? yapm??lar Filizzz....
yaln?z olmad?klar?n? biliyorsun de?ilmi :)))) ????? kapat?p o oyuncaklarla k?zlar? bindirip birbirine çarp??t?ryorlarm??... gülsemmi utansamm? bilemedim smiley9.gif